Agrobex 750×200 – czerwiec 2017
Nickel 750×100 – Dąbrówka

Rezydencja Park rośnie w zgodzie z harmonogramem

Kończy się wznoszenie murów czwartego, a zarazem ostatniego budynku w apartamentowym kompleksie Rezydencja Park w Mielnie. Będzie on niemal identyczny jak trzy poprzednie. Nabywcy apartamentów klucze do nich odbiorą za kilka miesięcy – wiosną 2015 roku. Trzeci etap inwestycji został zakończony – zgodnie z harmonogramem – przed wakacjami. Tym samym spełniła się obietnica dewelopera, że właściciele swoim nadmorskim domem będą się cieszyć jeszcze tego lata.
W obecnie budowanej, czwartej części Rezydencji Park do kupienia są lokale o powierzchni 38 i 53 metrów kwadratowych – z jedną lub dwiema sypialniami, wszystkie z tarasami. Do położonych na parterze przynależą ogródki o powierzchni od 30 do 110 metrów kwadratowych. W każdym urządzone zostaną kuchnie wyposażone w zintegrowany sprzęt AGD.
Wykończenie apartamentów wykorzystuje naturalne materiały – kamień i drewno. Podkreśla to nadmorski charakter inwestycji i idealnie współgra z otoczeniem. Warto podkreślić bowiem, że Rezydencja Park ulokowana została wśród starych sosen – zaledwie 200 metrów od brzegu Bałtyku i 100 od jeziora Jamno. I choć jest to niemal centrum Mielna, panuje tam cisza i spokój. Jest to wymarzone miejsce dla osób poszukujących wyciszenia albo komfortowych warunków do pracy twórczej. Sprzyja również rodzinom z dziećmi, bowiem cały teren jest dyskretnie ogrodzony, co daje mieszkańcom i gościom poczucie pełnego bezpieczeństwa.
Nic dziwnego, że apartamenty w trzech ukończonych etapach Rezydencji Park szybko znajdowały nabywców. Deweloper przyjmuje obecnie rezerwacje na ostatnie apartamenty w tej wyjątkowej lokalizacji.
Część nabywców nadmorskich apartamentów traktuje je jako sposób na atrakcyjne zainwestowanie oszczędności. Sami korzystają z nich przez część roku, a przez resztę czasu wynajmują – samodzielnie lub z pomocą wyspecjalizowanych firm. Firmus Group w zakresie komercyjnego wynajmu lokali współpracuje z firmą City Apartments i rekomenduje ją swoim klientom jako solidnego partnera.
Wykonawcą Rezydencji Park IV jest koszalińskie Przedsiębiorstwo Budowlane KUNCER. To kolejne zadanie powierzone przez inwestora tej firmie. Wcześniej wznosiła ona trzecią część kompleksu oraz wykonywała prace adaptacyjne w apartamentowcu DUNE, gdzie przygotowywała powierzchnię pod wykończenie jednego z penthouse’ów oraz na potrzeby uruchomionej z końcem czerwca br. restauracji i kawiarni. O wyborze po raz kolejny PB KUNCER zdecydowała oferowana przez firmę jakość prac, solidność i terminowość. Można się spodziewać, że również ostatnia część kompleksu Rezydencja Park zostanie oddana do użytku w założonym terminie.

x

Zobasz także

Słoneczne Tarasy w Dziwnówku coraz większe

Powstające w malowniczym, nadmorskim Dziwnówku Porta Mare Słoneczne Tarasy zyskały kolejny etap. Firma Budnex wprowadziła ...

Firmus Group współpracuje z Hotel Professionals przy realizacji Dune City

Firmus Group podpisał umowę z firmą doradczą Hotel Professionals, która pomoże norweskiemu deweloperowi w realizacji ...

Firmus wydaje klucze do apartamentów Rezydencja Park Rodzinna

Firmus Group, norweski deweloper inwestujący w Mielnie i okolicy, ukończył pierwszy etap inwestycji Rezydencja Park ...

Budimex zaczął w Mielnie budowę apartamentowca Dune B

Roboty budowlane przy drugiej części kompleksu Dune Resort ruszyły pełną parą. Budimex SA ma 22 ...

Największy na świecie basen typu Biodesingpools powstał w Polsce

Biodesignpools to włoska technologia, pozwalająca na tworzenie basenów z dowolnie modelowaną linią brzegową i indywidualnym ...