Fotografia wnętrz

Rosną Rodzinne Komorniki

Gmina Komorniki znajduje się wśród najpopularniejszych miejscowości na przedmieściach Poznania. Chętnie przeprowadzają się tutaj rodziny z dziećmi.

W tej części powiatu zostanie przygotowane osiedle domów w zabudowie szeregowej, o nazwie Rodzinne Komorniki.  Osiedle Rodzinne Komorniki powstanie przy ulicy Pana Tadeusza w Komornikach, ok. 10 km od Poznania. Inwestycja będzie realizowana etapami. W pierwszym z nich będzie gotowych 48 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 79 m kw. Natomiast w kolejnych częściach, w ramach II i III etapu osiedla, zaplanowano lokale o metrażu 79 i 91 m kw. Deweloper Sky Investments, proponuje projekt, w którym w każdym domu na parterze znajdzie się salon, kuchnia oraz toaleta. Z kolei na piętrze przygotowano przestrzeń na trzy sypialnie i łazienkę. Przyszli mieszkańcy będą korzystać z zielonych ogrodów, a obok każdego z domów zostaną przygotowane miejsca parkingowe. – Założeniem inwestora jest stworzenie osiedla bezpiecznego i przyjaznego mieszkańcom, co wyróżni Rodzinne Komorniki. Obok domów z każdego etapu inwestycji, powstanie pełna infrastruktura, w tym drogi wewnętrzne, chodniki, oświetlenie, czy kosze na śmieci, pozwalające utrzymać porządek na całym osiedlu – mówi Agnieszka Jałoszyńska, specjalista ds. sprzedaży mieszkań Sky Investments. Według założeń dewelopera, całe przedsięwzięcie będzie liczyć 106 domów. Domy w I etapie inwestycji, których sprzedaż się rozpoczęła, mają być gotowe w III kwartale 2019 r.

Gmina Komorniki, gdzie powstanie osiedle domów szeregowych, jest jedną z najbardziej popularnych na poznańskich przedmieściach, obok gmin: Rokietnica i Dopiewo. O tym, że kolejni mieszkańcy decydują się na przeprowadzkę do Komornik, decyduje dogodny dojazd do centrum Poznania, oddalonego o 10 km, pełna infrastruktura, sprawny transport publiczny. Niedaleko znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole i żłobek, a także Wielkopolski Park Narodowy. Z takich udogodnień będą korzystać mieszkańcy nowego osiedla. Autobusem linii nr 716, którego przystanek znajduje się obok inwestycji Rodzinne Komorniki, można dojechać na poznańskie: Junikowo i Górczyn. Położenie przy południowo-zachodniej granicy Poznania pozwala sprawnie dotrzeć nie tylko do centrum, ale i pozostałych ważnych miejsc regionu.

x

Zobasz także

Osiedle Nowa Murowana

Murowana Goślina koło Poznania to nowa lokalizacja, w której chętnie zamieszkują Poznaniacy. Przy ulicy Tartacznej ...

Dom u zbiegu Mostowej i Woźnej

Pusta działka w centrum Poznania zostanie zabudowana. Dziś parkują tu auta. Budynek ma stanąć w ...

Budowa Śródki OdNowa 2

Mieszkania 2-pokojowe i kawalerki szybko znikają z oferty deweloperów, zwykle przed ukończeniem prac budowlanych. Grupa ...

Lepiko buduje w Skórzewie

Spółka Lepiko Developer przygotowała realizację zespołu obiektów wielorodzinnych w miejscowości Skórzewo koło Poznania.W ramach przedsięwzięcia ...

Nickel zbuduje wieżowiec

Na Piątkowie w Poznaniu powstaje wieżowiec od Nickel Development. W nowej inwestycji ST_ART Piątkowo znajdą ...