Bolechowo 750×200 – maj 2017
Nickel 750×100 – Dąbrówka

Rozkosze podniebienia przy fontannie

Restauracja to jedno z najważniejszych miejsc, gdzie przy wspaniałych dźwiękach muzyki można spożyć wyjątkowe posiłki. Tak jest w Baltic Cliff Apartments Spa&Wellness. Wyjątkowość tego miejsca to nie tylko jego lokalizacja tuż przy malowniczej fontannie i pięknej panoramie wybrzeża – to także eleganckie wnętrze i bogaty wystrój sali.
Tym, co tak naprawdę wyróżnia każdą restaurację jest wyśmienita kuchnia. W Baltic Cliff każde danie wykonywane jest z ogromną dbałością o szczegóły wizualne oraz smakowe, by zaspokoić nawet najbardziej wymagające podniebienie. Codzienne posiłki serwowane są w postaci bogatego stołu szwedzkiego. Do wyboru oprócz zimnych przekąsek, owoców i słodkości, są również dania na gorąco, zupy, sałatki i przekąski. Pamiętając również o najmłodszych gościach, codziennie jest przygotowany kącik z ich ulubionymi posiłkami.
W trosce o wyjątkowych gości szef kuchni przygotował A’la Carte, w której oferuje dodatkowo ponad bufet wyśmienite dania i desery. Opracowano potrawy zróżnicowane i dostosowane do preferencji różnych osób, by w ten sposób zagwarantować dla każdego z gości wyjątkową ofertę i spełnić jego oczekiwania smakowe. Jako obiekt położony nad morzem nie mogło również zabraknąć dań opartych na rybach.
Na stole do pysznej kolacji nie powinno zabraknąć wybornego trunku. W ofercie znajdują się wyjątkowe alkohole – jako jedna z niewielu restauracja oferuje wyborne trunki marki Moet. Profesjonalni kelnerzy i barmani, dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu, doradzą każdemu z gości w kwestii wyboru najodpowiedniejszego trunku do dań.
Poznaj szeroką paletę smaków w Baltic Cliff Apartments Spa&Wellnes w Niechorzu.
Zapraszamy do restauracji!

x

Zobasz także

Inteligentne apartamenty w Juracie

Każdy apartament w inwestycji Verano Residence realizowanej obecnie przez Dekpol S.A. w Juracie zostanie wyposażony ...

Szczyrk kusi inwestorów apartamentami wakacyjnymi pod wynajem

Szczyrk, jedna z najbardziej znanych polskich miejscowości w górach zaczyna walczyć o inwestorów, którzy myślą ...

Ruszyła budowa Porta Mare Baltica w Kołobrzegu

Gorzowska Firma Budnex ruszyła z budową swojej kolejnej nadmorskiej inwestycji. Porta Mare Baltica powstaje w ...

Porta Mare Wellness & SPA już jest

Gorzowska firma Budnex wprowadziła do swojej oferty największą i najbardziej prestiżową nadmorską inwestycje. Porta Mare ...

Słoneczne Tarasy w Dziwnówku coraz większe

Powstające w malowniczym, nadmorskim Dziwnówku Porta Mare Słoneczne Tarasy zyskały kolejny etap. Firma Budnex wprowadziła ...