Nickel 750×200 – Botaniczna

Spa w Baltic Cliff

Z miłości do piękności każda pani dba o swoją urodę i ceni sobie zabiegi wykonywane przez profesjonalistów, gdy oddaje się w ręce personelu Spa. Medical Spa w Baltic Cliff Apartments Spa&Wellness oferuje zabiegi dla pań o różnych typach cery, nie tylko na twarz, ale również na ciało. Profesjonalna linia kosmetyków Dermalogica zapewni dostarczenie skórze odpowiednich składników odżywczych i właściwej pielęgnacji.
Proponowane zabiegi na twarz podzielone są na: zabiegi podstawowe obejmujące regulację brwi oraz hennę, zabiegi Dermalogica dobierane indywidualnie przez pracownika odpowiednio do typu cery i zabiegi specjalistyczne wykonywane przy pomocy urządzeń specjalistycznych.
Oprócz pielęgnacji twarzy można zafundować sobie zabiegi na dłonie i stopy zaczynając od klasycznego manicure i pedicure, poprzez malowanie paznokci, zabiegi biologiczne i kończąc na zabiegach Spa dla dłoni i stóp. Wyjątkowe zabiegi Spa pozwalają na uzyskanie jedwabiście gładkiej skóry, która po codziennych zmaganiach z chemią, czy warunkami atmosferycznymi może nie być w najlepszej kondycji.
Najlepszym lekarstwem na odprężenie i zapomnienie o codziennych troskach jest masaż. Uniwersalny zabieg zarówno dla pań jak i panów szukających głębokiego relaksu i wyciszenia. Masaż można wzbogacić o aromatyczne olejki, uprzyjemniając w ten sposób zabieg.
Dla osób cierpiących na częste bóle kręgosłupa przygotowano akupresurę, pozwalającą na pozbycie się tej niedogodności.
Zabiegi Dermalogica na całe ciało to profesjonalna terapia dla skóry całego ciała poprawiających ogólną kondycję skóry, jej nawilżenie oraz elastyczność. Do wyboru jest wygładzająca terapia solami morskimi, głęboka terapia stemplami termalnymi, czy terapeutyczny masaż błotem morskim.
Pełną listę zabiegów wraz z cennikiem można znaleźć na stronie: www.balticcliff.pl w zakładce SPA.
Na stronie można również zakupić kosmetyki z linii Dermalogica, aby cieszyć się efektami wykonanych zabiegów we własnym domu.

x

Zobasz także

Słoneczne Tarasy w Dziwnówku coraz większe

Powstające w malowniczym, nadmorskim Dziwnówku Porta Mare Słoneczne Tarasy zyskały kolejny etap. Firma Budnex wprowadziła ...

Firmus Group współpracuje z Hotel Professionals przy realizacji Dune City

Firmus Group podpisał umowę z firmą doradczą Hotel Professionals, która pomoże norweskiemu deweloperowi w realizacji ...

Firmus wydaje klucze do apartamentów Rezydencja Park Rodzinna

Firmus Group, norweski deweloper inwestujący w Mielnie i okolicy, ukończył pierwszy etap inwestycji Rezydencja Park ...

Budimex zaczął w Mielnie budowę apartamentowca Dune B

Roboty budowlane przy drugiej części kompleksu Dune Resort ruszyły pełną parą. Budimex SA ma 22 ...

Największy na świecie basen typu Biodesingpools powstał w Polsce

Biodesignpools to włoska technologia, pozwalająca na tworzenie basenów z dowolnie modelowaną linią brzegową i indywidualnym ...