Fotografia wnętrz
Finansowanie pomostowe

Tarasy Bałtyku już na sprzedaż

Deweloper reklamuje swój flagowy apartamentowiec w Trójmieście jako miejsce położone między morzem a miastem i nie ma w tym nawet cienia marketingowej przesady.

Tarasy Bałtyku – bo o nich mowa – unikatowy budynek Allconu, został usytuowany zaledwie 900 metrów od plaży na gdańskim Przymorzu, czyli jednej z najbardziej dynamicznych dzielnic miasta. Z wyższych kondygnacji Tarasów rozciąga się widok, którego inne prestiżowe inwestycje deweloperskie mogą jedynie pozazdrościć.

Zmiany, jakie zaszły w infrastrukturze tej części miasta, zwłaszcza po budowie stadionu Energa Gdańsk sprawiają, że miejsce, w którym wznoszą się Tarasy Bałtyku jest świetnie skomunikowane. Wygodny dojazd do każdego punktu Trójmiasta samochodem, autobusem lub tramwajem to nie wszystko. Apartamentowiec znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie popularnej nadmorskiej ścieżki rowerowej, którą równie komfortowo można dojechać do sopockiego mola, jak i gdańskiej starówki. Amatorzy spacerów mają natomiast do dyspozycji piesze trasy rozłożone na 60 hektarach pobliskich terenów zielonych.

U stóp i za oknami budynku rozciąga się Park Reagana, ulubione miejsce mieszkańców Gdańska, pomyślane i urządzone nowocześnie, z myślą o dzieciach, odpoczynku i rekreacji – od miejsc do uprawiania fitnessu po strefy piknikowe. Niewiele dalej pozostaje do dyspozycji infrastruktura dzielnicy ze szkołami, obiektami handlowymi, restauracjami i placówkami kulturalnymi.

Pod względem atrakcyjności może konkurować jedynie z lokalizacją apartamentowca. Futurystyczny kształt budynku i zręczny pomysł architektoniczny sprawiają, że Tarasy Bałtyku wkrótce staną się jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc Trójmiasta obecnym w folderach turystycznych i selfie wykonywanych przez turystów. Dzięki intrygującej kreacji budynku jego autorom udało się uzyskać unikalny efekt: niepowtarzalny widok z każdej kondygnacji, z każdej logii, balkonu i tarasu. Mieszkańcy będą mogli podziwiać morskie pejzaże, miejską panoramę Gdańska, leśne, morenowe wzgórza lub prywatne zielone patio ze starannie dobraną zielenią i piękną iluminacją świetlną o zmroku. Najwyższe piętra gdańskiego apartamentowca zajmą luksusowe penthousy o powierzchni aż do 163 m2.

Duże wrażenie robią wnętrza Tarasów Bałtyku, zarówno pod względem doboru materiałów, jak
i przemyślanego strefowania przestrzeni. Budynek wykonany m.in. ze szlachetnego, naturalnego kamienia i szkła spełnia najwyższe standardy nowoczesności połączonej z elegancją
i funkcjonalnością. Wysmakowana aranżacja reprezentacyjnego lobby z wyodrębnioną recepcją oraz komfortowym miejscem spotkań na antresoli, zadowoli najbardziej wymagających. Dominującą rolę odgrywają tu proste płaszczyzny, starannie dobrane detale i przeszklenia, zbudowane z pokorą dla widoków za oknami. Nie brakuje też elementów artystycznego wzornictwa, które nadają wnętrzom wyjątkowy charakter: zawieszonych drewnianych siedzisk w formie obręczy, spiralnych schodów wyłożonych naturalnym drewnem czy balustrad z giętego szkła.

Całość uzupełniają standardy, nadające inwestycji Allconu klasę premium: podziemny garaż
ze stanowiskami do szybkiego zasilania pojazdów elektrycznych, nowoczesne windy z widokiem na panoramę Trójmiasta, całodobowa ochrona i monitoring obiektu oraz atrakcje w postaci sali fitness, sauny oraz mediateki. Wygodę życia i mieszkania zapewni część usługowa na parterze budynku, który ma wszelkie szanse stać się jednym z najciekawszych gdańskich adresów komfortu.

x

Zobasz także

Allcon Osiedle na klifie

Sąsiedztwo morza i zielonego parku, elegancka architektura, a przy tym komfort i kameralność. Tego mogą ...

Remont Amber Baltic

Rozpoczął się generalny remont kultowego, nadmorskiego hotelu. Już w kwietniu 2019 r. zaprezentuje on nowe ...

Nadbałtyckie kurorty

Do 2020 roku nad Bałtykiem liczba condohoteli i obiektów z apartamentami wypoczynkowymi wzrośnie o blisko ...

Gdzie pojedziemy zimą

W połowie grudnia ubiegłego roku, Kantar Polska przeprowadził na zlecenie Polskiej Organizacji Turystycznej badanie społeczne ...

Marina na Wybrzeżu Gdańskim

Dekpol, jeden z wiodących deweloperów w Polsce Północnej, przedstawił projekt ekskluzywnej mariny w nadmorskiej części ...