Finansowanie pomostowe

Targi pięknych wnętrz

Od 12 do 15 marca potrwają na terenie Międzynarodowych targów Poznańskich Targi Mebli 2019, Targi Wnętrz Home Deco, 2019 oraz Arena Design 2019. Obecnie nie jest problemem kupno ładnego mieszkania czy domu, prawdziwa szytuka jest je tak urządzić, aby spełniało wszystkie nasze oczekiwania. Nadchodzące targi powinny w tym pomóc

MEBLE POLSKA

Hurtowi dystrybutorzy mebli z około 60 krajów przyjeżdżają co roku w marcu do Poznania, by wziąć udział w targach MEBLE POLSKA. Te największe kontraktacje meblowe w Europie Środkowo-Wschodniej przyciągają tłumy handlowców z całego świata i stanowią obecnie największą prezentację oferty czwartego największego producenta mebli w Europie, jakim jest Polska. Po kilku latach od zmiany formuły na ściśle biznesową (w 2010 roku) targi MEBLE POLSKA znajdują się w czołówce najważniejszych spotkań branży meblowej w Europie.

Wśród wystawców są wszyscy najważniejsi polscy producenci mebli tapicerowanych oraz skrzyniowych zainteresowani eksportem swoich produktów. Obok korzystnych cenowo mebli z płyty meblowej na stoiskach zobaczyć można także meble z litego drewna i inne meble klasy premium. Ekspozycję uzupełnia bogata oferta materacy, w których produkcji Polska jest światowym liderem. Część ekspozycji prezentowana jest w ramach zamkniętych przestrzeni (tzw. secret rooms) dostępnych dla kluczowych kupców, dysponujących największymi budżetami zakupowymi. Targom Meble Polska towarzyszą Targi Wnętrz Home Decor o podobnym, kontraktacyjnym profilu oraz wydarzenie dedykowane wzornictwu przemysłowemu ARENA DESIGN.

MEBLE POLSKA to jedno z najskuteczniejszych narzędzi promocji polskiego eksportu mebli. Co trzeci zwiedzający te targi pochodzi z zagranicy. Dla kupców meblowych, architektów wnętrz i projektantów mebli oraz form użytkowych, a także pozostałych profesjonalistów z branży meblowej i dekoracyjnej wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji w serwisie MTP24.pl

HOME DECOR 2019

Targi Wnętrz Home Decor – najważniejsza w kraju prezentacja najnowszych trendów w dekoracjach i wyposażeniu wnętrz. Są okazją do spotkania branży, poznania wnętrzarskich inspiracji i trendów, nawiązania trwałych kontaktów biznesowych. Silna reprezentowana jest branża prestiżowych marek oświetleniowych. Liczna jest grupa wystawców związanych z wyposażeniem kuchni i łazienki. Swoje produkty prezentują czołowi producenci i dystrybutorzy tkanin dekoracyjnych. Targi wszak to doskonała okazja do prezentacji kolekcji na kolejny sezon.

Targi Wnętrz Home Decor towarzyszą targom kontraktacyjnym Meble Polska oraz wydarzeniu ARENA DESIGN, dedykowanemu wzornictwu przemysłowemu, podczas którego odbywają się wykłady światowych gwiazd wzornictwa i projektowania. Łącznie na targach obecnych jest około 1300 firm i marek.

ARENA DESIGN 2019

ARENA DESIGN to najważniejsze w Polsce wydarzenie, które promuje innowacyjne wzornictwo na najwyższym poziomie oraz tworzy przestrzeń do współpracy między projektantami i producentami.

Wydarzenie skierowane jest do szeroko pojętej branży kreatywnej: projektantów i architektów wnętrz przedstawicieli branży kreatywnej, miłośników designu, osób poszukujących nowych materiałów i rozwiązań technologicznych oraz studentów szkół wyższych o profilu artystycznym i technicznym.

Dyrektorem kreatywnym wydarzenia, które odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 12-15 marca 2019 r., jest Maria Jeglińska. Polska, wielokrotnie nagradzana projektantka; pracowała między innymi z takimi markami jak: Ligne Roset, Kvadrat, Actus, Vitra czy współpracowała przy projektach realizowanych przez London Design Festival, Instytut Adama Mickiewicza oraz Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

x

Zobasz także

Powstanie mapa inwestycji

Dzięki nowej funkcjonalności Systemu Informacji Przestrzennej możliwe będzie graficzne odzwierciedlenie na mapie Poznania planowanych inwestycji ...

300 lat razem z Bambrami

W 2019 roku mija 300 lat, odkąd pierwsi Bambrzy przybyli do Wielkopolski. Ich obecność miała ...

Właściciele chcą przekształceń

Do sądów wieczystoksięgowych do połowy br. wpłynęło ponad 900 tys. zaświadczeń o przekształceniu użytkowania wieczystego ...

Stawki za wodę na działkach

Działkowcy, którzy pobierają wodę z ujęć głębinowych, przy miesięcznym zużyciu w wysokości 2 metrów sześciennych ...

Pszczoły ratują miasta

W ostatnich latach coraz więcej pasiek powstaje w miastach, na dachach budynków. W niektórych metropoliach ...