Targi Mieszkań i Domów

Targi Mieszkań i Domów organizowane są regularnie w różnych częściach Polski. Zapotrzebowanie na nie wciąż jest duże – każdy z nas przynajmniej kilka razy w swoim życiu będzie musiał znaleźć nowe mieszkanie, a część zrealizuje swoje marzenie o kupnie własnego lub stanie chyba przed najtrudniejszym zadaniem budowy własnego domu. Jak mądrze wybrać nowe lokum? Na co zwracać uwagę przy zakupie? Czy warto inwestować w nieruchomości A może wynajem – jakie są jego plusy i minusy? Jak wyglądają kwestie prawne?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzi będzie można poznać podczas kolejnych Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu. Wszystko to dzięki bezpłatnym seminariom, które poprowadzą osoby od lat zajmujące się rynkiem nieruchomości, finansami oraz prawem. Wśród nich będą eksperci z Polskiego Związku Firm Deweloperskich i Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników. Będzie można z nimi porozmawiać także indywidualnie, skonsultować swoje pomysły i rozwiązać związane z nimi wątpliwości.

Sercem targów jest jednak strefa wystawców – w sobotę i niedzielę na Międzynarodowych Targach Poznańskich będzie ich ponad stu. Szukający mieszkania czy domu będą mogli porównać oferty, porozmawiać z przedstawicielami firm i wybrać dla siebie najbardziej korzystną ofertę.A także skorzystać ze specjalnych promocji i rabatów dotyczących sezonu jesień 2019. Dotyczą one nie tylko zakupu mieszkania czy domu, ale także na wyposażenie własnych czterech ścian.

Wśród wystawców, obok firm deweloperskich, znalazły ale także banki, kancelarie, organizacje i stowarzyszenia, a także sieci sklepów. Ich przedstawiciele będą czekali w hali nr 3 MTP. Plan targów, a także pełna lista wystawców, która liczy sobie aż 16 stron, dostępne są na oficjalnej stronie Targów – www.mieszkaniowi.pl.

Targi Mieszkań i Domów: dodatkowe atrakcje

Osoby, które chcą spędzić długie godziny na targach, a mają dzieci, nie muszą szukać dla nich opieki. Maluchy będą mogli zostawić pod okiem wykwalifikowanych animatorów. Dzieci będą miały do dyspozycji plac zabaw, gdzie zapewnione zostaną im dodatkowe atrakcje jak warsztaty tworzenia balonowych kreacji, chodzenie na mini szczudłach czy malowanie twarzy.

Targi wystartują 21 września o godzinie 10, możliwość zwiedzania do 17. Z kolei w niedzielę, 22 września, hala nr 3 będzie dostępna dla odwiedzających w godzinach 10-16.

x

Zobasz także

Inspiracja latami 20-tymi

W Bydgoszczy trwa konkurs na konkurs na restaurację lub lokal gastronomiczny, w którego wnętrzu przeniesiemy ...

DESIGN-it-UP – PROJEKT NA STARCIE,

Wystartowała druga edycja konkursu DESIGN-it-UP – PROJEKT NA STARCIE, skierowanego do twórców innowacyjnych rozwiązań i ...

4Buildings w Katowicach

4Buildings w Katowicach. Te domy są trendy | Prezentacje najpiękniejszych polskich domów podczas 4Buildings 4Buildings ...

Szkolenie w Poznaniu

Nowości w podatku VAT w roku 2019 oraz planowane zmiany na rok 2020 termin i ...

Przetarg na działki

Miasto „idzie jak burza”: kolejne działki przy Posnanii wystawione na sprzedaż. Tym razem pod usługi. ...