Fotografia wnętrz

Targowa promocja

W miniony weekend odbyły się kolejne targi nieruchomości. W związku z tym spółka Family House przygotowała specjalne promocje. Klienci, którzy po targach zdecydują się kupić mieszkanie w TOPAZIE lub na Osiedlu Leśnym w Czapurach, będą mogli skorzystać z rabatu, dzięki któremu zaoszczędzą nawet 20.000 zł. Druga edycja jesiennych targów nieruchomości już za nami. Spotkały się one z podobnym zainteresowaniem jak te miesiąc temu. Odwiedzający to głównie osoby o sprecyzowanych potrzebach, które pytały głównie o szczegóły danego projektu i o cały proces rezerwacji i sprzedaży.
W związku z targami klienci Family House mogą liczyć na duże rabaty. Osoby które zdecydują się na mieszkanie w inwestycji TOPAZ mogą liczyć na rabat w wysokości 10.000 zł. W ofercie zostały ostatnie 4 wolne mieszkania o powierzchni 38 m kw., a ich cena kształtuje się już od 166.666 zł netto. Co ważne termin zakończenia budowy zaplanowano na marzec 2014 r.
Na znacznie większe zyski mogą liczyć klienci, którzy wybiorą mieszkanie na Osiedlu Leśnym IV etap III w Czapurach. Specjalnie z uwagi na targi, przez najbliższe dwa tygodnie, obowiązują ceny, które dostępne były w przedsprzedaży. Zatem mieszkania 3-pokojowe o powierzchni 50 m kw. z balkonem można kupić już za 165.000 zł netto. Natomiast lokale 3-pokojowe z garażem o łącznej powierzchni 75 m kw. i ogrodem dostępne są za 229.000 zł netto. Termin zakończenia budowy został zaplanowany na grudzień 2014 r. Warto jednak już dziś skorzystać z wyjątkowej oferty, zwłaszcza że deweloper zapewnia, że każdy zainteresowany programem Mieszkanie dla Młodych będzie mógł z niego skorzystać.
– Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób wstrzymuje się z zakupem nieruchomości do nowego roku, ze względu na wejście w życie programu MdM. Dlatego zapewniamy i gwarantujemy, że każdy klient, który zarezerwuje mieszkanie już dziś, będzie mógł liczyć na pomoc rządu – zapewnia Izabella Łukomska-Pyżalska, prezes Family House.Wszystkie te osoby, które zdecydują się na zakup mieszkania w przeciągu najbliższych dwóch tygodniu, zyskają podwójnie. Nie tylko mogą być spokojne, że będą miały szansę skorzystać z MdM, ale również wydadzą na mieszkanie mniej.
Specjalna oferta cenowa Family House ograniczona jest w czasie i będzie obowiązywała od 28 października do 9 listopada.
Warto zatem dobrze zastanowić się czy nie korzystniej już teraz wybrać mieszkanie, bowiem od nowego roku wszystko wskazuje na to, że ceny mogą być na innym poziomie niż obecnie. Zwłaszcza że zapowiadane dopuszczalne limity cen w programie MdM, są znacznie wyższe niż przy RnS, co powoduje większe możliwości wzrostu cen.

x

Zobasz także

Osiedle Nowa Murowana

Murowana Goślina koło Poznania to nowa lokalizacja, w której chętnie zamieszkują Poznaniacy. Przy ulicy Tartacznej ...

Dom u zbiegu Mostowej i Woźnej

Pusta działka w centrum Poznania zostanie zabudowana. Dziś parkują tu auta. Budynek ma stanąć w ...

Budowa Śródki OdNowa 2

Mieszkania 2-pokojowe i kawalerki szybko znikają z oferty deweloperów, zwykle przed ukończeniem prac budowlanych. Grupa ...

Lepiko buduje w Skórzewie

Spółka Lepiko Developer przygotowała realizację zespołu obiektów wielorodzinnych w miejscowości Skórzewo koło Poznania.W ramach przedsięwzięcia ...

Nickel zbuduje wieżowiec

Na Piątkowie w Poznaniu powstaje wieżowiec od Nickel Development. W nowej inwestycji ST_ART Piątkowo znajdą ...