Fotografia wnętrz

Tesla z ASO w Polsce

Z tweetów Elona Muska można często dowiedzieć się zaskakujących, nieoczekiwanych rzeczy. Tym razem amerykański biznesmen-celebryta „wyćwierkał” informację ważną dla Polski. Do końca roku w naszym kraju mają powstać autoryzowane stacje obsługi (ASO) Tesli oraz „całe mnóstwo” ładowarek typu Supercharger.

Ładowarka Supercharger (fot. Newspress)

Tesla przyzwyczaiła nas już do faktu, że swoją komunikację prowadzi nie poprzez nudne komunikaty prasowe działu PR, a szczerze i bezpośrednie wiadomości na Twitterze wysyłane przez swojego szefa Elona Muska. Jego spontaniczne i czasem zbyt dosadne posty doprowadziły już nie raz do wielkiego zamieszania, przez co 48-letni miliarder posiada teraz zbiór zasad i obostrzeń dotyczących swojej aktywności na kanałach społecznościowych.

Nie przeszkadza mu to jednak we wrzuceniu od czasu do czasu prawdziwej „bomby”. Taką jest dla nas niewątpliwie informacja podana przez Elona Muska w nocy 28 lipca czasu polskiego. W odpowiedzi na publikację serwisu CleanTechnica dotyczącej stanu elektromobilności we Wrocławiu, Elon Musk nagle zapowiedział, że jeszcze w tym roku w Polsce pojawi się „całe mnóstwo” kolejnych stacji szybkiego ładowania typu Supercharger oraz, co szczególnie ważne, autoryzowane stacje obsługi Tesla Service Centers.
Źródło:wp.pl

x

Zobasz także

Elektryczny Volkswagen

Elektryczna rewolucja na rynku motoryzacyjnym już się rozpoczęła. Volkswagen właśnie wprowadza na rynek pierwszego z ...

A może e-mikrobusy?

W czwartek (16 maja) po południu i w piątek (17 maja) w Białymstoku odbywały się ...

Testy e – autobusów w Poznaniu

Trwają testy w celu przygotowań przewoźnika do wdrożenia pojazdów bezemisyjnych do swojej floty. W minionym ...

Testy eCitaro w Poznaniu

 Elektryczny, bezemisyjny autobus eCitaro będzie przez najbliższy tydzień jeździł po Poznaniu na liniach 163 i ...

Już 5.000 e -aut

Z końcem marca po Polskich drogach jeździło niemal 5 tysięcy osobowych aut elektrycznych, które mogły ...