Fotografia wnętrz
Finansowanie pomostowe

Top Inwestycje Komunalne


Organizowana jest kolejna, już ósma, edycja konkursu Top Inwestycje Komunalne 2019. Zgłaszać można każdą komunalną inwestycję niezależnie od profilu inwestora i sposobu jej sfinansowania
.

    Zgłoszenia inwestycji kwalifikujących się do konkursu należy przesyłać do 4 marca 2019 r.Tegoroczna edycja dotyczy inwestycji oddanych do użytku w 2018 r. lub zrealizowanych w co najmniej 50 proc. Udział w konkursie jest bezpłatny.
    Celem konkursu Top Inwestycje Komunalne niezmiennie pozostaje pokazanie skali inwestycji komunalnych oraz ich prorozwojowego efektu dla gospodarki, regionu i mieszkańców.
    Nagradzamy do 10 inwestycji komunalnych z całej Polski prowadzonych przez samorządy lub podmioty, w których mają one udziały, ewentualnie realizowanych przez prywatne spółki, które po prywatyzacji wykonują zadania władzy lokalnej, np. w zakresie gospodarki komunalnej.

    Doceniamy tych, którzy dzięki odważnym prorozwojowym decyzjom inwestycyjnym stają się liderami środowiska, wyznaczają trendy. Tegoroczna edycja konkursu dotyczy inwestycji oddany do użytku w 2018 r. lub zrealizowane w co najmniej 50 proc. (na dzień 31 grudnia 2018 r.)
Na kandydatury z opisem charakteru inwestycji i uzasadnieniem (uzasadnienie można przygotować na podstawie kryterium oceny) czekamy do 4 marca 2019 r.
    Dokumentację – zgłoszenie do konkursu (nie ma formularza) wraz ze zwięzłym uzasadnieniem odnoszącym się do kryteriów należy przesłać mailowo na adres e-mail topinwestycje@portalsamorzadowy.pl.
     Zgłoszenia nie musi dokonać JST, może to zrobić jednostka odpowiadająca za inwestycję. Redakcja spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń wybiera nominowane inwestycje. Ostateczną listę nagrodzonych wybiorą poprzez głosowanie Członkowie Rady Konsultacyjnej.
Jednocześnie swój jeden typ wskażą czytelnicy serwisu PortalSamorzadowy.pl (nagroda specjalna od czytelników). Głosowane jest niezależnie i nie ma wpływu na wybór przez Radę Konsultacyjną. Głosowanie czytelników na portalu rozpocznie się na przełomie marca i kwietnia 2019 r. i potrwa do 6 maja 2019 r. do godz. 12.
Listę zwycięzców ogłosimy i wręczymy im statuetki podczas uroczystej gali w trakcie XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, który odbędzie się 13-15 maja 2019 roku.

x

Zobasz także

Ceny mieszkań idą w górę

Ceny mieszkań znów rosną zaskakująco szybko. Dla kupujących na kredyt to może być dobra chwila, ...

Wing nabył Echo Investment

Wing, wiodąca węgierska spółka działająca w sektorze nieruchomości, podpisała umowę przedwstępną zakupu pakietu większościowego akcji ...

Poznań musi być zielony

Jesiony, lipy, dęby, klony oraz wiele innych gatunków – w sumie jesienią, wzdłuż poznańskich ulic ...

Umowa na Teatr Muzyczny

Nowa siedziba Teatru Muzycznego w Poznaniu wzniesiona zostanie na działce u zbiegu ul. Św. Marcin ...

Budowa Centrum Senioralnego

W Poznaniu ruszyła budowa największego w Polsce kompleksowego centrum senioralnego – w środę uroczyście wmurowano ...