Fotografia wnętrz

Tylko do końca lipca specjalne promocje inwestycji Rycerska

Tylko do końca lipca br. potrwają atrakcyjne promocje oraz będą obowiązywać obecne ceny mieszkań przy Rycerskiej – najnowszej inwestycji firmy Nickel Development na Osiedlu Księżnej Dąbrówki w Dąbrówce. Klienci, którzy zdecydują się na zakup mieszkania na Osiedlu Księżnej Dąbrówki w Dąbrówce, mogą skorzystać z kilku ofert specjalnych – opcji płatności 10/90 oraz wyjątkowych cen na mieszkanie trzypokojowe z garażem i mieszkania w opcji z wykończeniem pod klucz. W kolejnym etapie rozbudowy podpoznańskiego osiedla, tylko 4 km od granic miasta, powstanie piętnaście 2-piętrowych domów wielorodzinnych, wyposażonych w prywatne ogrody i ogromne tarasy.
W połowie wakacji zakończy się wyjątkowa promocja Nickel Development, przygotowana przez firmę w ramach przedsprzedaży inwestycji Rycerska. Osoby zainteresowane podmiejską lokalizacją z dogodnym dojazdem do centrum Poznania dobrze rozwiniętą infrastrukturą oraz bliskością przyrody i terenów sportowo-rekreacyjnych tylko do 31 lipca br. mają szansę na zakup mieszkania na bardzo atrakcyjnych warunkach.
– Z okazji rozpoczęcia kolejnego etapu rozbudowy Osiedla Księżnej Dąbrówki zaoferowaliśmy naszym klientom preferencyjne ceny mieszkań w bardzo korzystnej opcji wykończenia pod klucz. W zależności od wielkości lokalu jeszcze przez kilka tygodni można zaoszczędzić od 15.000 do nawet 26.000 zł – wyjaśnia Magda Deszczyńska, dyrektor sprzedaży i marketingu Nickel Development. – W ofercie specjalnej mamy także mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ponad 67 m kw. z ogromnym tarasem, które łącznie z garażem można kupić już za 315.000 zł.
Tylko do końca lipca obowiązuje również niezwykle korzystny dla klientów system płatności. W momencie podpisania umowy na zakup mieszkania na Rycerskiej nabywca wpłaca jedynie 10 proc. wartości lokalu, a pozostałe 90 proc. dopiero przy jego odbiorze w kwietniu 2014 roku.
– Po zakończeniu promocji wzrosną także ceny ofertowe mieszkań. Warto więc podjąć decyzję o zakupie jak najszybciej – twierdzi Agata Olszyńska, kierownik marketingu Nickel Development.Mieszkania dwupokojowe, które na Rycerskiej cieszą się obecnie największą popularnością, są teraz dostępne już za 199.000 zł. Osiedle Księżnej Dąbrówki jest w tej chwili jedyną inwestycją w Dąbrówce i okolicach, w której można kupić mieszkania z dwoma pokojami o tak małym metrażu. Od 1 sierpnia lokale te będziemy oferować w nowych, wyższych cenach.
Ofertę Rycerskiej tworzą mieszkania dwupokojowe o powierzchni 48 m kw., trzypokojowe o powierzchni 67 m kw. oraz czteropokojowe o powierzchni 78 m kw. Atutami lokali znajdujących się na parterze są prywatne, przydomowe ogrody zajmujące od 82 do 218 m kw., natomiast tych na wyższych kondygnacjach duże tarasy o powierzchni od 12 do aż 43 m kw. Na każde mieszkanie przypadają co najmniej dwa miejsca parkingowe, z czego 22 w zamykanych uchylnymi bramami garażach o powierzchni ponad 21 m kw. Zlokalizowane wzdłuż ulicy miejsca postojowe będą oddzielone od budynków pasem chodnika i zieleni.

Szczegółowe informacje o inwestycji Rycerska dostępne są na stronach internetowych: www.nickel.com.pl oraz www.dabrowki.com, jak również w Biurze Sprzedaży przy ulicy Piątkowskiej 110.

x

Zobasz także

Osiedle Nowa Murowana

Murowana Goślina koło Poznania to nowa lokalizacja, w której chętnie zamieszkują Poznaniacy. Przy ulicy Tartacznej ...

Dom u zbiegu Mostowej i Woźnej

Pusta działka w centrum Poznania zostanie zabudowana. Dziś parkują tu auta. Budynek ma stanąć w ...

Budowa Śródki OdNowa 2

Mieszkania 2-pokojowe i kawalerki szybko znikają z oferty deweloperów, zwykle przed ukończeniem prac budowlanych. Grupa ...

Lepiko buduje w Skórzewie

Spółka Lepiko Developer przygotowała realizację zespołu obiektów wielorodzinnych w miejscowości Skórzewo koło Poznania.W ramach przedsięwzięcia ...

Nickel zbuduje wieżowiec

Na Piątkowie w Poznaniu powstaje wieżowiec od Nickel Development. W nowej inwestycji ST_ART Piątkowo znajdą ...