Bolechowo 750×200 – maj 2017

Umowa URBANO z WGN

Współpraca dotyczy sprzedaży nieruchomości z oferty spółki Prebet Urbano Mieszkania.

Opiekunem oferty jest Adrianna Lesiuk – Doradca do spraw Nieruchomości WGN Głogów należącym do Grupy WGN. W roku 2016 otrzymaliśmy wyróżnienie Brokera WGN za imponujący rozwój naszych biur w Głogowie i w Szprotawie, za wysoka liczbę transakcji oraz za promocję marki WGN.

Adrianna Lesiuk jest absolwentką Wydziału Prawa Administracyjnego Uniwersytetu Szczecińskiego, z firmą związana od 2016 roku, z powodzeniem działająca na rynku nieruchomości w woj. dolnośląskim i lubuskim. Jako mieszkanka Góry, zna lokalny rynek nieruchomości co daje jej duże przygotowanie merytoryczne do wykonywanego zawodu; posiada także umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi, a także umiejętności sprzedażowe co jest dużym atutem w tej profesji.

WGN – jest liderem działającym z sukcesem od 26 lat. To największy polski Koncern Biur Obrotu Nieruchomościami.
Dla Państwa pracuje ponad 600 z wieloletnim doświadczeniem agentów, analityków, rzeczoznawców, prawników oraz doradców ds. nieruchomości, inwestycji, finansów i przedsięwzięć deweloperskich w ponad 100 Oddziałach na terenie Polski i zagranicy.

WGN w 2016 roku przeprowadził ponad 6400 transakcji i pośredniczył w sprzedaży nieruchomości o wartości ponad 1,6 mld złotych, na koniec roku 2016 posiadał w swojej bazie MLS – WGN oferty nieruchomości o wartości ponad 14,2 mld PLN.

WGN posiada zdecydowaną przewagę konkurencyjną na rynku, zapewniając klientom kompleksową obsługę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i doradztwa.

Grupa WGN jest współredaktorem „PROPERTY JOURNAL” . Jest to europejski miesięcznik biznesowy wydawany w języku polskim i angielskim. „PROPERTY JOURNAL” prezentuje najaktualniejsze informacje z rynku nieruchomości w Polsce, w Europie i na świecie oraz nieruchomości dla inwestorów rynku komercyjnego i mieszkaniowego.

„PROPERTY JOURNAL” jest także partnerem medialnym i uczestnikiem największych imprez targowych w Polsce i w Europie, m.in. konferencji Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, międzynarodowych targów MIPIM w Cannes i Expo Real w Monachium.

Prebet Urbano Mieszknia buduje w Wąsoszu k/ Rawicza budynek wielorodzinny z lokalami usługowymi na parterze. Budowa ma się zakończyć w maju 2018 roku. Sprzedaż prowadzi WGN.

 

x

Zobasz także

Bliższe związki z Bretanią

Delegacja Województwa Wielkopolskiego pod przewodnictwem wicemarszałka Wojciecha Jankowiaka przebywała w Bretanii – francuskim regionie partnerskim ...

„Rynnowe” już obowiązuje

Podatek zapłacą właściciele dużych budynków o powierzchni ponad 3,5 tys. mkw., a także wspólnoty i ...

Nowa S11 coraz bliżej

Droga Ujście – Oborniki o długości 49 km,i droga Kórnik – Ostrów Wielkopolski o długości ...

Tysiące nowych mieszkań

W 2017 roku rozpoczęto w Poznaniu budowę ponad stu budynków wielorodzinnych, w których znajdzie się ...

Będzie szpital pediatryczny !

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z harmonogramem, to budowa Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka powinna zakończyć się ...