Fotografia wnętrz
Finansowanie pomostowe

Vilda Park już sprzedaje

Sprzedaż mieszkań na osiedlu Vilda Park, które realizowane jest w Poznaniu przez BPI Real Estate Poland, rośnie. Belgijski deweloper sprzedał już 100 z 230 mieszkań w inwestycji. Poznański projekt, który zlokalizowany jest przy ul. Droga Dębińska, dzięki przemyślanej architekturze i funkcjonalnemu rozkładowi pomieszczeń nieustannie cieszy się dużym zainteresowaniem kupujących. Potwierdza to aktualny, 45% poziom sprzedaży.

Osiedle Vilda Park cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Coraz bardziej widoczne postępy budowy sprawiają, że do naszego biura sprzedaży trafia coraz więcej osób zdecydowanych na zakup mieszkania. Klienci potwierdzają, także że dobra architektura i wprowadzane przez nas okresowe promocje dodatkowo zachęcają do zakupu lokali w inwestycji. Aktualnie osiągnęliśmy poziom 100 sprzedanych mieszkań, co jest bardzo satysfakcjonującym nas wynikiem – powiedział Wojciech Smolak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w BPI Real Estate Poland.

Vilda Park to nowoczesne osiedle powstające w Poznaniu pod adresem Droga Dębińska. W ramach inwestycji powstanie łącznie 230 mieszkań o powierzchni od 28 do 113 mkw. i strukturze od 1 do 4 pokoi. Niezależne od tego czy jest to kawalerka, czy przestronne dwu-, trzy- lub czteropokojowe mieszkanie, wszystkie lokale charakteryzuje przemyślana architektura i funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Bogata oferta Vilda Park odpowiada na indywidualne potrzeby swoich przyszłych mieszkańców. Dodatkowo, każde mieszkanie będzie mieć przedogródek lub przestronny balkon. W projekcie osiedla znajdują się także komórki lokatorskie i miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz starannie zaprojektowane przestrzenie wspólne – zielony dziedziniec, oryginalny plac zabaw dla dzieci w postaci grajobrazów i proekologiczny ogródek do uprawy ziół. W inwestycji znajdą się także lokale usługowe, a dla komfortu mieszkańców przewidziano dodatkowe udogodnienia jak stojaki rowerowe, czy ładowarka dla samochodów elektrycznych.

Położenie osiedla Vilda Park i bliskość licznych terenów zielonych i rekreacyjnych, które należą do najbardziej atrakcyjnych w Poznaniu, coraz bardziej przyciąga osoby lubiących aktywnie spędzać czas. W najbliższym sąsiedztwie inwestycji znajdują się kina, baseny, siłownia, hala sportowa, boisko i korty tenisowe, a także Wartostrada – ciąg ścieżek pieszo-rowerowych wzdłuż rzeki Warty. Jednocześnie lokalizacja w pobliżu najważniejszych punktów komunikacyjnych (Dworca Głównego, autostrady A2, czy lotniska) zapewni dobre połączenie z różnymi destynacjami. Inwestycja znajduje się także w bliskiej odległości do najważniejszych punktów handlowych, kulturalnych i finansowych na mapie Poznania, w tym biurowego Placu Andersa, Starego Browaru i Starego Rynku.
Z planami wszystkich mieszkań oraz aktualną ofertą cenową można zapoznać się w biurze sprzedaży przy ul. Bielniki 1. Ceny mieszkań w ofercie zaczynają się od 7.600 zł/mkw. Termin zakończenia inwestycji Vilda Park, której budowa ruszyła w kwietniu br., planowany jest na początek 2020 roku.
Więcej informacji nt. inwestycji dostępnych jest na stronie www.vildapark.pl

x

Zobasz także

Wiecha na Nowych Kosmonautach

Na pierwszym z trzech budynków osiedla Nowych Kosmonautów na poznańskich Winogradach zawisła już wiecha. To ...

Finisz Osiedle Ziołowego

Wraz z końcem III kwartału br. zakończy się budowa I etapu Osiedla Ziołowego w Tucach. ...

Rodzinne Podolany coraz bliżej

Inwestycja deweloperska w pobliżu ulicy Strzeszyńskiej nabiera kształtów. Aktualnie trwają zaawansowane prace przy trzech szeregach ...

Osiedle Przy Jeziorach

Przyszli mieszkańcy Osiedla Przy Jeziorach w Poznaniu otrzymują więcej niż dom z ogrodem. Deweloper More ...

Nowe Ogrody w budowie

Trwają prace budowlane prowadzone przy IV oraz V etapie inwestycji Nowe Ogrody, realizowanej na poznańskich ...