Fotografia wnętrz

Warta Park powstaje w Luboniu

Osiedle Warta Park jest zespołem niedużych budynków wielorodzinnych 2- i 3-piętrowych (o wysokości 9-12 m). Firma Pajo wybuduje je w Luboniu nad Wartą. Warta Park zlokalizowany jest w Luboniu pod Poznaniem u zbiegu ul. 3 Maja i Armii Poznań, na terenach zielonych sąsiadujących z rzeką Wartą.
W swojej ofercie deweloper posiada mieszkania o powierzchni od około 37 do 112 m kw., mające od 1 do 5 pokoi.
Od strony wschodniej zlokalizowano budynki o podwyższonym standardzie, na przykład mieszkanie ok. 100-metrowe, dwukondygnacyjne z wysokim salonem z antresolą oraz tarasem z widokiem na rzekę i zieleń. Ponadto komfortowo wykończone klatki schodowe w każdym budynku oraz windy elektryczne łączące wszystkie poziomy obiektów z parkingiem podziemnym stanowią wygodne dopełnienie.
Osiedle jest przyjazne osobom niepełnosprawnym. Oprócz wind, także na parkingu podziemnym przewidziano specjalnie przystosowane miejsca.
Wzdłuż Warty, zgodnie z planem miejscowym przebiega trasa pieszo-rowerowa. W sąsiedztwie rzeki zaprojektowano również place zabaw i rekreacji. Układ komunikacyjny i usytuowanie budynków nie pozwalają na szybką jazdę samochodem, co podnosi bezpieczeństwo mieszkańców i eliminuje hałas.
Pod większą częścią osiedla znajdzie się zamknięty parking podziemny, gdzie każdy klient ma możliwość wykupienia nawet kilku miejsc postojowych.

Ceny sprzedaży mieszkań wahają się od 4500 do 5800 zł/m kw. brutto.
Osiedle Warta Park realizowane będzie w kilku etapach. W pierwszym powstanie 130 mieszkań. Docelowo Pajo chce wybudować w tym miejscu około 300 lokali.
Osiedle jest też częścią dużego założenia przewidzianym w miejscowym planie zagospodarowania terenu, co gwarantuje sąsiedztwo utrzymane w podobnym charakterze i zgodne z zasadami ładu przestrzennego.

x

Zobasz także

Termomodernizacja w TBS-ach

Senat zaproponował, by również lokale w zasobach Towarzystw Budownictwa Społecznego mogły być remontowane przy wsparciu ...

Wysyp domków jednorodzinnych

W 2019 r. w Poznaniu zbudowano 470 domów jednorodzinnych – najwięcej w ciągu dekady. Wzrosła ...

Modułowe domy z paczek

Czy Ikea wprowadzi rewolucję na rynku nieruchomości?Taka technologia będzie pozwalała nie tylko na powstanie jednorodzinnych ...

Co zbudują na Piątkowskiej

Vantage Development zapłaci niemal 14 mln zł za działkę w Poznaniu. Vantage Development poinformował o ...

Lokale na wynajem od państwa

Jak donosi WTK Fundusz Mieszkań na Wynajem zacznie budować także w Poznaniu.Inwestycję w okolicach MTP ...