Nickel 750×200 – Botaniczna
Agrobex 750×100 – czerwiec 2017

Warzelnia – Ostateczna Wyprzedaż

Blisko 50 tys. zł rabatu mogą uzyskać klienci, którzy skorzystają z okazji i zdecydują się na zakup jednego z trzech ostatnich apartamentów w Warzelni – luksusowej inwestycji Nickel Development.
Osiedle położone malowniczo wśród terenów zielonych w okolicach poznańskiej Malty to jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w stolicy Wielkopolski. 
Lokale objęte promocją znajdują się w Domu za Browarem – luksusowym apartamentowcu z recepcją i elegancko urządzonym lobby. Za projekt całego osiedla odpowiada wielokrotnie nagradzana, renomowana pracownia architektoniczna Sławomira Rosolskiego. 
Ceny konkretnych apartamentów znajdują się na stronie internetowej inwestycji www.warzelnia.com. Dodatkowe informacje można uzyskać również w biurze sprzedaży Nickel Development, przy ul. Piątkowskiej 110 w Poznaniu. Bezpośredni kontakt z biurem pod numerem telefonu 506 175 176.
x

Zobasz także

Bułgarska 59

Przy ulicy Bułgarskiej 59 w Poznaniu powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe. To nowa oferta na rynku ...

Osiedle Różana

Osiedle Różana, to jedna z najlepszych lokalizacji do ciekawego życia w Poznaniu. Dnia nie da ...

Nowe Pobiedziska czekają

Agrobex prezentuje Osiedle Nowe Pobiedziska zlokalizowane przy ul. gen. T. Kutrzeby. To idealne miejsce do ...

Nowe Ogrody coraz większe

Trzeci etap poznańskiego osiedla Nowe Ogrody uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Deweloperem inwestycji zlokalizowanej na Jeżycach ...

A może przy Rolnej 41

Dlaczego warto tu zamieszkać? Bo po 1. jest aktywnie i rekreacyjnie. Amatorzy aktywnego wypoczynku znajdą ...