Bolechowo 750×200 – maj 2017
Agrobex 750×100 – czerwiec 2017

Warzelnia – Ostateczna Wyprzedaż

Blisko 50 tys. zł rabatu mogą uzyskać klienci, którzy skorzystają z okazji i zdecydują się na zakup jednego z trzech ostatnich apartamentów w Warzelni – luksusowej inwestycji Nickel Development.
Osiedle położone malowniczo wśród terenów zielonych w okolicach poznańskiej Malty to jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w stolicy Wielkopolski. 
Lokale objęte promocją znajdują się w Domu za Browarem – luksusowym apartamentowcu z recepcją i elegancko urządzonym lobby. Za projekt całego osiedla odpowiada wielokrotnie nagradzana, renomowana pracownia architektoniczna Sławomira Rosolskiego. 
Ceny konkretnych apartamentów znajdują się na stronie internetowej inwestycji www.warzelnia.com. Dodatkowe informacje można uzyskać również w biurze sprzedaży Nickel Development, przy ul. Piątkowskiej 110 w Poznaniu. Bezpośredni kontakt z biurem pod numerem telefonu 506 175 176.
x

Zobasz także

Szaleństwo cenowe na Osiedlu Botaniczna!

Nickel Development przedstawia na okres wakacji atrakcyjną ofertę specjalną gotowych do odbioru, przestronnych mieszkań na ...

Dzień Otwarty Osiedla Szafirowego

Marzący, aby zamieszkać wygodnie na spokojnych przedmieściach Poznania, nie rezygnując jednocześnie z komfortu miejskiego życia ...

Loft pod choinkę

Pomysłów na prezent świąteczny może być wiele. Zazwyczaj dla bliskiej osoby wybieramy książki, perfumy albo ...

Wielka wyprzedaż w Hevelii

Osiedle Hevelia na koniec roku wyprzedaje mieszkania. Zostało ich już tylko sześć. To ostatnia szansa ...

W Family House kup mieszkanie w dobrej cenie!

W terminie od 18 maja do 10 czerwca 2015 r. mieszkania na Osiedlu Leśnym w ...