Agrobex 750×200 – czerwiec 2017
Nickel 750×100 – Botaniczna

Wyprzedaże modne nie tylko w galeriach

Nowa oferta specjalna firmy deweloperskiej Nickel Development to okazja dla wszystkich tych, którzy szukają mieszkania do wprowadzenia się i zależy im na szybkiej transakcji. Poznański deweloper obniżył ceny do poziomu minimalnego na ponad trzydzieści mieszkań ze wszystkich osiedli, którymi dysponuje obecnie w ofercie. Przeważająca większość z nich to mieszkania gotowe. Największy możliwy rabat to nawet 90 tys. zł. Oferta obowiązuje do 20 sierpnia.
Począwszy od Osiedla Księżnej Dąbrówki, poprzez dwa etapy Osiedla Botaniczna, a kończąc na apartamentach i domach w Warzelni – każdy z poszukujących obecnie mieszkania ma szansę znaleźć w ofercie specjalnej Nickel Development odpowiedni dla siebie lokal.
Zachód niekoniecznie dziki

Prawdopodobnie najbardziej łakomym kąskiem w specjalnej ofercie Nickel Development są mieszkania w najnowszym etapie Osiedla Księżnej Dąbrówki, czyli Rycerskiej II w Dąbrówce na zachodnich przedmieściach Poznania. W obniżonej cenie deweloper sprzedaje tam – należące do najpopularniejszych wśród poznaniaków – 2-pokojowe mieszkania o powierzchni 47-49 m kw. oraz większe, 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym ponad 20-metrowym tarasem. Zresztą wszystkie z proponowanych w tej ofercie mieszkań posiadają taras, a część z nich również dodatkowy balkon.
– Dzięki szczególnemu położeniu w bliskości zachodniej obwodnicy Poznania Dąbrówka jest optymalną lokalizacją dla wszystkich, którzy poszukują mieszkań w rozsądnej cenie, a przy tym cenią spokój i wolniejsze tempo życia małych miejscowości, ale nie mogą zrezygnować z dojazdów do miasta. Obwodnica zapewnia bowiem dogodny dojazd do praktycznie wszystkich dzielnic Poznania, jak również pozostałych miejscowości „satelickich” umiejscowionych na jego obrzeżach – mówi Agata Olszyńska, dyrektor sprzedaży i marketingu w Nickel Development.

Harmonia natury z powiewem historii

Oferta specjalna objęła też siedem apartamentów i dwa domy w malowniczej części Poznania, w otoczeniu Malty we wschodnim klinie zieleni. Chętni do zamieszkania w dużych 90- lub 100-metrowych apartamentach lub przestrzennym 200-metrowym domu z pewnością docenią spokój tej lokalizacji i bliskość terenów rekreacyjnych oraz mnóstwa zieleni. Znajdziemy tam stare drzewa znajdujące się w na skarpach nad stawem Browarnym oraz w otoczeniu zabytkowego browaru Mycielskich, którego renowacji podjął się deweloper. Nickel Development zapowiedział, że prace związane z przywróceniem świetności tego miejsca rozpoczną się jeszcze w tym roku.
– Chcemy, aby dawny browar Mycielskich wrócił do życia i stał się miejscem spotkań, na które zasługują mieszkańcy wschodniej części miasta. Nietuzinkowa restauracja, browar rzemieślniczy, a do tego kilka atelier i biur firm z branży kreatywnej to nasz plan w szerokim zarysie. Już teraz szukamy potencjalnych inwestorów, którzy będą odpowiedni dla tutejszych monumentalnych wnętrz – mówi szefowa sprzedaży poznańskiego dewelopera.

Między miastem a jeziorem

Osiedle Botaniczna to miejsce położone z jednej strony blisko centrum miasta, a z drugiej graniczące przez ulicę z terenami rekreacyjnymi Lasku Golęcińskiego, w którym znajdziemy m.in. jezioro Rusałka. Tutaj do kupienia są wygodne, duże 3-pokojowe mieszkania o powierzchniach między 70 a 77 m kw. Ich okna i balkony wychodzą na wewnętrzną część osiedla. Mieszkańcy będą więc mieli widok na bujną zieleń, która będzie wkrótce zdobiła teren pomiędzy budynkami. Klienci, którzy są zainteresowani tą lokalizacją mogą liczyć nawet na 65 tys. zł rabatu.
Miłym dodatkiem do tej obniżki jest również dodatkowa pula mieszkań z drugiego etapu Osiedla Botaniczna. Będą one w budynkach umiejscowionych bardziej w głębi osiedla. Tam, gdzie znajdzie się strefa wyłączona z ruchu samochodowego oraz część rekreacyjna służąca integracji mieszkańców. W puli znalazło się 8 lokali ze wszystkich typów – począwszy od najpopularniejszych kompaktowych mieszkań o powierzchni ok. 45 m kw., a na dużych 3-pokojowych skończywszy. Warto podkreślić, że drugi etap Osiedla Botaniczna jest w sprzedaży od niedawna, a asortyment dostępnych w jego ramach mieszkań jest bardzo szeroki.

Najlepiej przekonać się osobiście

Oferta specjalna Nickel Development obejmuje przede wszystkim mieszkania gotowe. Najlepiej obejrzeć ich rzuty i wizualizacje na stronie internetowej, a następnie umówić się na oglądanie wybranych lokali bezpośrednio z pracownikiem biura sprzedaży.

Szczegóły dotyczące letniej obniżki cen można znaleźć na stronie internetowej dewelopera nickel.com.pl

x

Zobasz także

Bułgarska 59

Przy ulicy Bułgarskiej 59 w Poznaniu powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe. To nowa oferta na rynku ...

Osiedle Różana

Osiedle Różana, to jedna z najlepszych lokalizacji do ciekawego życia w Poznaniu. Dnia nie da ...

Nowe Pobiedziska czekają

Agrobex prezentuje Osiedle Nowe Pobiedziska zlokalizowane przy ul. gen. T. Kutrzeby. To idealne miejsce do ...

Nowe Ogrody coraz większe

Trzeci etap poznańskiego osiedla Nowe Ogrody uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Deweloperem inwestycji zlokalizowanej na Jeżycach ...

A może przy Rolnej 41

Dlaczego warto tu zamieszkać? Bo po 1. jest aktywnie i rekreacyjnie. Amatorzy aktywnego wypoczynku znajdą ...