Finansowanie pomostowe

Zamieszkać na Nowych Ogrodach

Mnóstwo zieleni, tajemnicze zakątki historii i ciekawa, bogata infrastruktura publiczna i prywatna, tak w dużym skrócie moglibyśmy scharakteryzować położone na zachód od centrum poznańskie Ogrody.

To tu, w Poznaniu można poobcować z przyrodą, wybierając się na spacer do Ogrodu Botanicznego lub nad Jezioro Rusałka, które wraz z okalającymi je lasami  tworzy nieograniczone możliwości aktywnego wypoczynku oraz relaksu na łonie natury. Tu także można odwiedzić Fort VII, który powstał w 1939 roku, a który obecnie funkcjonuje jako niezwykle ważne miejsce pamięci ludzi, którzy zapisali wspaniałe karty w historii Polski. Niewątpliwym atutem tej dzielnicy, poza bogata historią i jego zieloną lokalizacją jest sprawna komunikacja. Szybkie dotarcie do centrum, dodatkowo sprawia, że jego stali mieszkańcy mają blisko nie tylko do tradycji, ale i do atrakcji i rozrywek, które oferuje między innymi Stare Miasto. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe oraz pętla tramwajowa. Natomiast osoby, które często podróżują w dalsze zakątki Polski lub świata do lotniska Ławica dotrą już w 5 min, a na dworzec PKP w 8 min.

W otoczeniu tych licznych terenów zielonych, przy ulicy Meissnera 2 rozkwita osiedle – Nowe Ogrody. Obecnie deweloper Proxin Ogrody realizuje już IV etap inwestycji, którego zakończenie planowane jest na IV kwartał 2019 roku. Budynek będzie składać się z 104 nowoczesnych mieszkań. Wewnątrz wydzielono kawalerki, dwu, trzy i czteropokojowe lokale o powierzchni od 30 do 82 mkw. Dodatkowo powstanie hala garażowa, komórki lokatorskie oraz cichobieżne windy dostępne od poziomu -1. Nawiązując do malowniczej zielonej architektury okolicy, do dyspozycji mieszkańców, będą kameralne ogródki, przestronne tarasy lub balkony. Poza lokalizacją Nowe Ogrody kuszą przyszłych Klientów także specjalnymi rabatami – Warto zapytać w naszym biurze sprzedaży o ostatnie mieszkania z II etapu, które aktualnie znajdują się w promocyjnych cenach – mówi Marlena Zapalska, prezes spółki Proxin Ogrody.

W ramach małej architektury powstaną drogi wewnętrzne, chodniki, oświetlenie, plac zabaw oraz szczegółowo zaprojektowana zieleń, która stworzy wyjątkowe, przyjazne i komfortowe miejsce do zamieszkania. Osiedle będzie również w pełni dostosowane do osób niepełnosprawnych. – Warto podkreślić, że w trosce o komfort i poczucie bezpieczeństwa naszych klientów na osiedlu znajduje się całodobowy monitoring – informuje Marlena Zapalska. Całość dopełnia bogate zaplecze usługowo – handlowe, a rodziny z dziećmi na wyciagnięcie ręki mają placówki edukacyjne oraz tereny rekreacyjne.

x

Zobasz także

Rodzinne Podolany coraz bliżej

Inwestycja deweloperska w pobliżu ulicy Strzeszyńskiej nabiera kształtów. Aktualnie trwają zaawansowane prace przy trzech szeregach ...

Osiedle Przy Jeziorach

Przyszli mieszkańcy Osiedla Przy Jeziorach w Poznaniu otrzymują więcej niż dom z ogrodem. Deweloper More ...

Nowe Ogrody w budowie

Trwają prace budowlane prowadzone przy IV oraz V etapie inwestycji Nowe Ogrody, realizowanej na poznańskich ...

Osiedle zacisze kusi

Deweloper Poz Inwest wprowadził do sprzedaży nowe domy na osiedlu Zacisze w podpoznańskich Komornikach. Realizowany ...

Seria Otwartych Drzwi

Tradycja już jest,że po zakończeniu Targów Mieszkań i Domów poszczególni deweloperzy organizują Otwarte Drzwi swoich ...