Zaoszczędź pieniądze!

Spółka Family House rozpoczęła przedsprzedaż mieszkań dostępnych na Osiedlu Leśnym IV etap III w Czapurach. Tylko w dniach od 23 września do 15 października wszystkie lokale będzie można kupić w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie. Od nowego roku wszyscy starający się o kredyt hipoteczny będą musieli posiadać wkład własny. Tym samym nie będzie można liczyć, że bank w 100 proc. sfinalizuje zakup wybranej przez nas nieruchomości. Warto zatem dobrze się zastanowić czy nie korzystniej kupić mieszkania jeszcze w tym roku i w pełni skorzystać z pomocy instytucji finansowej. Wychodząc naprzeciw sytuacji, w której znajdują się poszukujący własnego M, spółka Family House postanowiła przekonać niezdecydowanych, że warto już dziś zdecydować się na nieruchomość. Zdając sobie sprawę, że oprócz lokalizacji to cena jest jednym z głównych argumentów przy wyborze lokum, deweloper postanowił rozpocząć przedsprzedaż, w ramach której wszystkie lokale powstające na Osiedlu Leśnym IV etap III w Czapurach można nabyć w wyjątkowej cenie. Mieszkania 3-pokojowe o powierzchni 50 m kw. z balkonem są dostępne już za 165.000 zł netto. W przedsprzedaży cena ta jest o 10.000 zł niższa niż normalnie. Natomiast kupując mieszkanie 4-pokojowe o metrażu 68 m kw. z ogrodem można zaoszczędzić prawie 20.000 zł, bowiem aktualnie jego cena to 223.000 zł netto.
– Wprowadziliśmy przedsprzedaż, żeby przekonać, że warto kupić mieszkanie już dziś. Od przyszłego roku zmienią się zasady przyznawania kredytów. Co prawda zaplanowany jest program MdM, ale póki co nie znamy jego dokładnych założeń, w związku z tym może się okazać, że w 2014 r. będzie wielu osobom ciężko z nabyciem własnej nieruchomości. Myślę, że warto zatem nie zwlekać i już teraz podjąć decyzję o zakupie. Dodatkowo ceny, które proponujemy w przedsprzedaży to ceny, których już nigdy nie będzie, dlatego wydaje mi się, że warto z nich skorzystać i mieć w portfelu kilkanaście tysięcy więcej – mówi Izabella Łukomska-Pyżalska, prezes Family House.
Osiedle Leśne IV etap III w Czapurach to najnowsza propozycja spółki Family House. To kolejna odsłona tej dobrze znanej podpoznańskiej inwestycji. Położenie tego etapu sprawia, że nieruchomości będą otoczone naturalną zielenią. W otoczeniu lasów Nadleśnictwa Babki przy rzeczce Głuszynce, powstaną 174 mieszkania dostępne w różnorodnych opcjach: z ogrodem, garażem lub balkonem. Na zainteresowanych czekają lokale 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 50 do 70 m kw. Wszystkie powstaną w zabudowie szeregowej, czyli w każdym z segmentów znajdą się dwa osobne lokale. Na parterze powstaną mieszkania 3-pokojowe o powierzchni od 50 do 61 m kw. z ogrodem o metrażu 50-70 m kw. Do niektórych z nich będzie przynależał również oddzielny garaż o ok.16 m kw. Natomiast na piętrze pojawią się lokale 3- i 4-pokojowe o metrażu od 50 do 68 m kw. z balkonem wielkości od 3 do 5,80 m kw. Niektóre z mieszkań na piętrze będą miały również przynależny ogród od 25 do 120 m kw. Najmniejsze mieszkania w segmentach skrajnych będą dostępne w dwóch wariantach: z aneksem kuchennym lub oddzielną kuchnią.
Pomimo tego, że sprzedawane przez spółkę mieszkania są niedrogie, posiadają wysoki standard wykończenia, który obejmuje m.in. drzwi antywłamaniowe, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe, instalacje oraz rolety w oknach, bramę garażową na pilota, drewniane ogrodzenia ogródków. Co ważne na terenie tej części osiedla powstanie również sklep spożywczy, dzięki czemu przyszli mieszkańcy będą mogli w łatwy i szybki sposób zrobić zakupy. Wraz z rozbudową osiedla Family House zadba również o infrastrukturę, powstaną zatem podjazdy i drogi osiedlowe z kostki brukowej wraz z ich oświetleniem.
Całe Osiedle Leśne IV etap III podzielono na dwie części. Aktualnie w ofercie znajduje się pierwsza z nich z 92 mieszkaniami. Termin zakończenia budowy tej części zaplanowano na grudzień 2014 r.

x

Zobasz także

Osiedle Nowa Murowana

Murowana Goślina koło Poznania to nowa lokalizacja, w której chętnie zamieszkują Poznaniacy. Przy ulicy Tartacznej ...

Dom u zbiegu Mostowej i Woźnej

Pusta działka w centrum Poznania zostanie zabudowana. Dziś parkują tu auta. Budynek ma stanąć w ...

Budowa Śródki OdNowa 2

Mieszkania 2-pokojowe i kawalerki szybko znikają z oferty deweloperów, zwykle przed ukończeniem prac budowlanych. Grupa ...

Lepiko buduje w Skórzewie

Spółka Lepiko Developer przygotowała realizację zespołu obiektów wielorodzinnych w miejscowości Skórzewo koło Poznania.W ramach przedsięwzięcia ...

Nickel zbuduje wieżowiec

Na Piątkowie w Poznaniu powstaje wieżowiec od Nickel Development. W nowej inwestycji ST_ART Piątkowo znajdą ...