Zielony Sołacz Tarasy

Drugi etap inwestycji Monday Development, spółki z grupy Unidevelopment na poznańskim Sołaczu cieszy się sporym powodzeniem.

Kameralny zespół budynków jeszcze nie wyrósł z ziemi, a już przeszło 60 proc. mieszkań zostało sprzedanych. Inwestycja Zielony Sołacz Tarasy zostanie oddana do użytku w II kwartale 2019 roku.

 

Projekt Zielony Sołacz Tarasy powstaje u zbiegu ulic Urbanowskiej i Drzymały, w bliskim sąsiedztwie Parku Wodziczki. Oddalony o 200 metrów od pierwszego etapu – Apartamentów Zielony Sołacz – wydaje się, że powtórzy sukces sprzedażowy swego poprzednika.  Tempo sprzedaży inwestycji Zielony Sołacz Tarasy zdecydowanie świadczy o świetnym doborze lokalizacji i funkcjonalności samego projektu. 60 proc. spośród 74 mieszkań w caej inwestycji zostało już sprzedanych, w tym te największe z przestronnymi tarasami. Widać zatem wyraźnie, że dobra architektura i ciekawe projekty odnoszą w Poznaniu realny sukces – mówi Iwona Chmielewska, Wicedyrektor ds. Sprzedaży w Monday Development.

Deweloper nadal ma w ofercie lokale o zróżnicowanej  powierzchni – od 32 do 85 mkw. Na terenie osiedla powstanie samoobsługowa stacja naprawy rower�w, stojaki na rowery oraz piaskownica. Inwestycja zostanie ogrodzona, a jej teren będzie monitorowany.
Generalnym wykonawcą inwestycji jest Unibep S.A. Aktualnie ukończono prace związane z płyta fundamentowa i rozpoczęto budowę hali garażowej.
Niewątpliwą zaletą samej inwestycji jest jej położenie  w sercu Sołacza. Poznaniacy cenią tę okolicę za dwa urokliwe parki: Park Wodziczki, położony  zaledwie 150 metrów od inwestycji, oraz nieco dalej Park Sołacki   – popularne miejsce wypoczynku. Dodatkowo okolica obfituje w liczne restauracje, kawiarnie oraz obiekty sportowe. Wszystko to sprawia, że inwestycja cieszy się sporym powodzeniem, a klienci postrzegają ją jako miejsce idealne do codziennego wypoczynku w zaciszu własnego domu.

Monday Development S.A.to firma deweloperska działająca na poznańskim rynku od 2003 roku. Spółka jest częścią grupy Unidevelopment S.A.

 

x

Zobasz także

Osiedle Nowa Murowana

Murowana Goślina koło Poznania to nowa lokalizacja, w której chętnie zamieszkują Poznaniacy. Przy ulicy Tartacznej ...

Dom u zbiegu Mostowej i Woźnej

Pusta działka w centrum Poznania zostanie zabudowana. Dziś parkują tu auta. Budynek ma stanąć w ...

Budowa Śródki OdNowa 2

Mieszkania 2-pokojowe i kawalerki szybko znikają z oferty deweloperów, zwykle przed ukończeniem prac budowlanych. Grupa ...

Lepiko buduje w Skórzewie

Spółka Lepiko Developer przygotowała realizację zespołu obiektów wielorodzinnych w miejscowości Skórzewo koło Poznania.W ramach przedsięwzięcia ...

Nickel zbuduje wieżowiec

Na Piątkowie w Poznaniu powstaje wieżowiec od Nickel Development. W nowej inwestycji ST_ART Piątkowo znajdą ...