Ukraina

60 mln logowań

E-Urząd Skarbowy (e-US) to nowoczesny kanał komunikacji na linii urząd skarbowy – klient, dostępny na stronie podatki.gov.pl.
Popularność serwisu stale rośnie. Od uruchomienia e-US 1 lutego 2021 r. zalogowano się do niego już ponad 60 mln razy.
W serwisie udostępnione są różne usługi Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) dzięki czemu wiele spraw podatkowych można załatwić bez konieczności wizyty w urzędzie skarbowym, na poczcie czy w banku.

Korzystanie z e-Urzędu Skarbowego to wygoda, oszczędność czasu i bezpieczeństwo. Założeniem serwisu jest ułatwienie załatwiania spraw podatkowych różnym grupom naszych klientów i dostosowanie e-usług KAS do indywidualnych potrzeb. Stąd usługi przygotowane z myślą o notariuszach czy pełnomocnikach. e-US budowany jest etapami i sukcesywnie dodajemy w nim nowe funkcjonalności. Aktualnie pracujemy nad udostępnieniem kolejnych pism i wniosków oraz dalszymi ułatwieniami komunikacji elektronicznej z podatnikami. Popularność serwisu cały czas rośnie o czym świadczy ponad 60 mln logowań– mówi szef KAS Magdalena Rzeczkowska.

x

Zobasz także

Wielkopolski Klub Kapitału

Obchody 29. rocznicy powołania Wielkopolskiego Klubu Kapitału były okazją do wręczenia odznak przedsiębiorcom zasłużonym dla ...

Stopy a obsługa kredytu

Jak wyliczyli ekonomiści BNP Paribas, każda podwyżka stóp procentowych przez NBP o 1 pkt proc. ...

Budżet za dwa miesiące

Szacunkowe wykonanie budżetu państwa w okresie styczeń – luty 2022 r. w stosunku do ustawy budżetowej ...

Granica na 10-złotówce

27 stycznia 2022 roku Narodowy Bank Polski wyemitował srebrną monetę kolekcjonerską „Ochrona polskiej granicy wschodniej” ...

Zagrożony kredyt złotówkowy

O tym, że osoby, które zaciągnęły kredyty denominowane we franku, coraz częściej decydują się na ...