Fotografia wnętrz

Agrobex w Swarzędzu

Z kolejną inwestycją w Swarzędzu ruszył poznańskie deweloper – firma Agrobex. Tym razem w rejonie ulic Granicznej i Tysiąclecia powstanie wielorodzinny budynek z prawie 200 mieszkaniami. Realizacja w Swarzędzu to drugi etap inwestycji Agrobexu na osiedlu Tytusa Działyńskiego. Proponowany wielokondygnacyjny budynek powstanie na planie zbliżonym do litery „C”. Został on podzielony na 5 segmentów, które będą oddawane do użytku jeden po drugim. Autorem projektu jest biuro projektowe Panta Rhei. Budowa pierwszego etapu już trwa. Na przyszłych mieszkańców czeka prawie 200 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 34 do 138 m kw. i różnych układach pomieszczeń. Dostępne są także atrakcyjne lokale z antresolami. Na parterze zostały zaplanowane powierzchnie handlowo – usługowe. Mieszkania będą oddawane w stanie deweloperskim. Budynek zostanie wyposażony w windy. Agobex zadba również o małą architekturę. Powstanie droga osiedlowa, chodniki czy plac zabaw.
Jak zapewnia inwestor pierwsi mieszkańcy wprowadzą się na koniec czerwca 2009 roku. Natomiast ostatni budynek zostanie ukończony w czerwcu 2010 roku. Ceny kształtują się na poziomie od 3600 do 5800 złotych za m.kw., w zależności od powierzchni, kondygnacji i lokalizacji mieszkania w budynku. Miejsca postojowe na zewnątrz budynku wliczone w cenę mieszkania.

x

Zobasz także

Mimo pademi wciąż budujemy

W I połowie 2021 r oddano do użytkowania 105,6 tys. mieszkań tj. wzrost o 8,8 ...

Budują więcej, ale drożej

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w okresie od stycznia do lipca 2021 r. oddano do ...

Szalone ceny drewna

Polacy gorzko zapłaczą w meblowym, podczas remontu i budowy. Drewno nawet o 300 proc. droższe ...

Rekordowe półrocze budowlańców

Najnowsza publikacja danych sygnalnych GUS, prezentująca osiągnięcia budownictwa mieszkaniowego w czerwcu oraz w pierwszych sześciu ...

Mieszkania Plus wciąż pożądane

Polacy rzucili się na program Mieszkanie Plus. 600 wniosków na godzinę do jednej inwestycji. Program ...