Apartamenty nad Wartą

Zespół czterech kameralnych budynków nad Wartą przygotowuje firma UWI Inwestycje. Przy Drodze Dębińskiej, w sąsiedztwie obiektów sportowych i rekreacyjnych oraz nadwarciańskich terenów spacerowych powstają wille miejskie o ciekawej architekturze i wysokim standardzie technicznym. W czterech willach architekci Paweł Hałaburdzin i Witold Oleszak z pracowni architektonicznej UWI Inwestycje zaprojektowali 45 mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych o powierzchni od 46 do 91 m kw. Każdy budynek wyposażony będzie w windę, do każdego mieszkania przypisane jest pomieszczenie piwniczne, a na ostatniej kondygnacji znajdą się przestronne tarasy. Pod wszystkimi budynkami zlokalizowano również halę z miejscami garażowymi.
Wille budowane będą z materiałów ceramicznych typu Porotherm. Stolarka okienna drewniana wyposażona w zewnętrzne rolety. Pochyłe dachy pokryje blacha tytanowo-cynkowa. Do wykończenia powierzchni wspólnych wykorzystaną będą wysokiej klasy materiały. Cała posesja będzie ogrodzona, a teren monitorowany. Ponadto w budynkach znajdzie się instalacja wideofonowa.
Apartamenty nad Wartą są propozycją z wyższej półki. Deweloper nie podaje jeszcze ceny sprzedaży, ale należy spodziewać się stawki na poziomie 10.000 zł/m kw. netto. W Pakiecie z mieszkaniem sprzedawane będą jednak również miejsca garażowe. Sprzedaż ma rozpocząć się w maju.
Nieco taniej, bo po około 7.000 zł/m kw. netto wraz z garażem w pakiecie wyceniono mieszkania w Naramowicach, u zbiegu ul. Bolka i Jasna Rola. To Studio Lisiak zaprojektowało budynek o zróżnicowanej wysokości od 3 do 6 kondygnacji z 84 mieszkaniami 1-3-pokojowymi. Wybudowany będzie z materiałów ceramicznych Silka i wyposażony w okna z PCV. Przy obiekcie zaprojektowano kameralny dziedziniec z placem zabaw dla dzieci, ogólno dostępne tarasy zielone, a w przypadku mieszkań na parterze także przeznaczone do indywidualnego zagospodarowania. Sprzedaż mieszkań rozpocznie się w połowie kwietnia.
Lokale w obu lokalizacjach sprzedawane są w standardzie do indywidualnego wykończenia. Termin zakończenia obydwu inwestycji planowany jest na drugą połowę 2008 r.

x

Zobasz także

Mimo pademi wciąż budujemy

W I połowie 2021 r oddano do użytkowania 105,6 tys. mieszkań tj. wzrost o 8,8 ...

Budują więcej, ale drożej

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w okresie od stycznia do lipca 2021 r. oddano do ...

Szalone ceny drewna

Polacy gorzko zapłaczą w meblowym, podczas remontu i budowy. Drewno nawet o 300 proc. droższe ...

Rekordowe półrocze budowlańców

Najnowsza publikacja danych sygnalnych GUS, prezentująca osiągnięcia budownictwa mieszkaniowego w czerwcu oraz w pierwszych sześciu ...

Mieszkania Plus wciąż pożądane

Polacy rzucili się na program Mieszkanie Plus. 600 wniosków na godzinę do jednej inwestycji. Program ...