Ukraina

Będą strzelać do zwierząt

Zgodnie z art. 42ab ust. 2 ustawy z dnia 13 października 1995 r. Prawo łowieckie (Dz. U. z 2022 r. poz. 1173 ze zm.) Wójt Gminy Czerwonak podaje do publicznej wiadomości informację o zbiorowym polowaniu organizowanym przez Sekcję Łowiecką Koła Naukowego Leśników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.  

 

Polowanie odbędzie się na terenie obwodu łowieckiego nr 178, na terenie Leśnictwa Annowo oraz Leśnictwa Potasze (Nadleśnictwo Łopuchówko), w okolicach miejscowości Potasze, Bolechowo, Bolechówko, w terminie 13.01.2023 r., w godzinach od 8.00 -16.00.

 

Jednocześnie  Wójt Gminy Czerwonak informuje, że zgodnie z art. 42 ab ust. 3 ww. ustawy, właściciel, posiadacz lub zarządca gruntu, w terminie nie krótszym niż 3 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia polowania zbiorowego, może zgłosić sprzeciw wraz z uzasadnieniem do tutejszego urzędu. W sprzeciwie należy wskazać nieruchomość przez podanie dokładnego adresu, a w przypadku gdyby takiego nie było – numer działki ewidencyjnej i obrębu.

x

Zobasz także

XXX Dni Gminy Komorniki

Już niebawem, w dniach 25-26 maja 2024 roku, na terenie Muzeum Rolnictwa i Przemysłu Rolno Spożywczego w Szreniawie odbędą ...

Poczekalnia na godziny

Wójt Gminy Suchy Las informuje, że poczekalnia na Stacji Kolejowej PKP w Golęczewie, czynna jest ...

Ukwiecone Pobiedziska

Na ulicach Pobiedzisk można ją zauważyć ukwiecone rabaty już dzisiaj. W Rynku zagościł kogut, a ...

Wiosna w Kajaku

Za oknami mamy już oznaki wiosny a tym samym czas na pierwszy w tym sezonie spływ kajakowy organizowany ...

Przebudują dw 187

Przedstawiciele Związku Międzygminnego Puszcza Zielonka: Przewodniczący Zarządu ZMPZ Marian Szkudlarek i Członek Zarządu ZMPZ Marcin ...