Ukraina

Budowa Śródki OdNowa 2

Mieszkania 2-pokojowe i kawalerki szybko znikają z oferty deweloperów, zwykle przed ukończeniem prac budowlanych. Grupa Partner, chcąc odpowiedzieć na to duże zainteresowanie, realizuje inwestycję Śródka OdNowa 2 w Poznaniu. Na nowym osiedlu blisko połowa mieszkań będzie mieć powierzchnię do 45 m kw. To szeroki wybór dla przyszłych mieszkańców.

Niewielkie mieszkanie w dogodnej lokalizacji to rozwiązanie, które wybiera spora grupa klientów, między innymi wtedy, gdy jest to ich pierwsze własne lokum.

– Nieduży metraż gwarantuje niższą cenę, co ma znaczenie, kiedy budujemy swoją zdolność kredytową, a następnie ustalamy budżet na wykończenie. Warto kierować się też lokalizacją, aby żyło nam się wygodnie, a w razie potrzeby nieruchomość była atrakcyjna na rynku wtórnym – mówi Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner.

Deweloper aktualnie buduje osiedle Śródka OdNowa 2, przy ulicy Bernata w Poznaniu. W czterokondygnacyjnym budynku znajdą się 83 mieszkania o zróżnicowanym metrażu, w tym 38 lokali do 45 m kw. (2-pokojowe i kawalerki).

– Do tej pory osoby, którym nie udało się zakupić niewielkiego mieszkania w rynku pierwotnym, kierowały swoje kroki ku rynkowi wtórnemu. Stąd decyzja, żeby szczególnie mieszkań 2-pokojowych było w naszej inwestycji więcej. Chcemy tę grupę klientów przekonać, by poczekali na zupełnie nowe mieszkanie na naszym osiedlu, a dodatkowym atutem jest możliwość wykończenia według własnych preferencji – podkreśla Michał Wawrzyniak.

Ceny zaczynają się od 7 100 zł brutto za mkw. Dostępne w sprzedaży są też większe metraże, aż do 80 mkw. Inwestor, Grupa Partner przygotuje dodatkowe udogodnienia osiedlowe, jak: boksy rowerowe w cenie oraz podziemną halę garażową z miejscami parkingowymi. Trwają już prace budowlane, a ich ukończenie jest planowane na I kwartał 2021.
Autor: housemarket.

x

Zobasz także

Agrobex buduje w Baranowie

Osiedle przy Marinie to najnowsza propozycja od Agrobexu. Projekt będzie realizowany przy ulicy Wypoczynkowej w ...

Osiedle Nowa Murowana

Murowana Goślina koło Poznania to nowa lokalizacja, w której chętnie zamieszkują Poznaniacy. Przy ulicy Tartacznej ...

Dom u zbiegu Mostowej i Woźnej

Pusta działka w centrum Poznania zostanie zabudowana. Dziś parkują tu auta. Budynek ma stanąć w ...

Lepiko buduje w Skórzewie

Spółka Lepiko Developer przygotowała realizację zespołu obiektów wielorodzinnych w miejscowości Skórzewo koło Poznania.W ramach przedsięwzięcia ...

Nickel zbuduje wieżowiec

Na Piątkowie w Poznaniu powstaje wieżowiec od Nickel Development. W nowej inwestycji ST_ART Piątkowo znajdą ...