Ukraina

Budowa Wschodniej 19 wystartowała

Pierwsza łopata przy Wschodniej 19 w Lubonie wkopana. Wraz z początkiem stycznia rozpoczną się prace związane z wciskaniem ścianek szczelnych. W ramach projektu powstanie 146 mieszkań, których budowa zakończy się na wiosnę 2018 roku. W Nowym Centrum Lubonia, przy ulicy Wschodniej 19, rozpoczęto budowę nowej inwestycji deweloperskiej. Inwestorem jest NCS-Bud. Za generalne wykonawstwo odpowiada firma CMX Park 2, która zrealizuje projekt pięciokondygnacyjnego budynku z 146 mieszkaniami. W ofercie znajdują się zarówno mniejsze lokale, 38 mkw, jak i większe, dwu-, trzy- pokojowe sięgające 88 mkw. Największe lokale to dwupoziomowe apartamenty z zielonymi tarasami na ostatniej kondygnacji.
Mieszkania zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić przyszłym mieszkańcom komfort, funkcjonalność i swobodę aranżacyjną. Połączenie klasycznej architektury i nowoczesnych dodatków, a także zastosowanie odwróconego dachu – zielonych tarasów na ostatniej kondygnacji – nadaje budynkowi unikatowy charakter oraz idealnie wkomponowuje się w otoczenie. Wewnętrzny dziedziniec stanie się miejscem sąsiedzkich spotkań i zabaw dzieci.
W budynku zaprojektowano też Atutem komórki lokatorskie oraz podziemna halę garażową. Ceny rozpoczynają się od 4.610 zł brutto za mkw. Część lokali dostępna jest w ramach rządowym programie Mieszkanie dla Młodych.
Inwestycja objęta jest zamkniętym rachunkiem powierniczym, a finansowanie oparte na systemie płatności 10/90. Co to oznacza dla klienta? W przeciwieństwie do inwestycji opartych na otwartym rachunku powierniczym, deweloper zapewnia 100 proc. finansowania dla realizowanej budowy. Tak więc pieniądze klientów są zwolnione z rachunku powierniczego dopiero po zakończeniu wszystkich prac na Wschodniej 19.

x

Zobasz także

15.000 lokali z FMdR

Budowa 15 tys. lokali z Funduszu Mieszkań dla Rozwoju będzie zrealizowana do końca – poinformowała ...

Nowe klasy energetyczne

Ministerstwo Rozwoju i Technologii zakłada, że system podziału budynków na klasy energetyczne wejdzie w życie ...

Ubywa nam pustostanów

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych od kilku lat skutecznie walczy z problemem pustostanów w Poznaniu. Rok ...

Tylko jeden lokal rocznie

Plany rządzących dotyczące wprowadzenia dodatkowych regulacji mających na celu ograniczenie hurtowego zakupu mieszkań budzą spore ...

Wiatr w oczy deweloperów

W 2022 r. deweloperzy sprzedali o 35 proc. mniej mieszkań niż w 2021 r., który ...