Ukraina

Budowa Wschodniej 19 wystartowała

Pierwsza łopata przy Wschodniej 19 w Lubonie wkopana. Wraz z początkiem stycznia rozpoczną się prace związane z wciskaniem ścianek szczelnych. W ramach projektu powstanie 146 mieszkań, których budowa zakończy się na wiosnę 2018 roku. W Nowym Centrum Lubonia, przy ulicy Wschodniej 19, rozpoczęto budowę nowej inwestycji deweloperskiej. Inwestorem jest NCS-Bud. Za generalne wykonawstwo odpowiada firma CMX Park 2, która zrealizuje projekt pięciokondygnacyjnego budynku z 146 mieszkaniami. W ofercie znajdują się zarówno mniejsze lokale, 38 mkw, jak i większe, dwu-, trzy- pokojowe sięgające 88 mkw. Największe lokale to dwupoziomowe apartamenty z zielonymi tarasami na ostatniej kondygnacji.
Mieszkania zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić przyszłym mieszkańcom komfort, funkcjonalność i swobodę aranżacyjną. Połączenie klasycznej architektury i nowoczesnych dodatków, a także zastosowanie odwróconego dachu – zielonych tarasów na ostatniej kondygnacji – nadaje budynkowi unikatowy charakter oraz idealnie wkomponowuje się w otoczenie. Wewnętrzny dziedziniec stanie się miejscem sąsiedzkich spotkań i zabaw dzieci.
W budynku zaprojektowano też Atutem komórki lokatorskie oraz podziemna halę garażową. Ceny rozpoczynają się od 4.610 zł brutto za mkw. Część lokali dostępna jest w ramach rządowym programie Mieszkanie dla Młodych.
Inwestycja objęta jest zamkniętym rachunkiem powierniczym, a finansowanie oparte na systemie płatności 10/90. Co to oznacza dla klienta? W przeciwieństwie do inwestycji opartych na otwartym rachunku powierniczym, deweloper zapewnia 100 proc. finansowania dla realizowanej budowy. Tak więc pieniądze klientów są zwolnione z rachunku powierniczego dopiero po zakończeniu wszystkich prac na Wschodniej 19.

x

Zobasz także

Zaludnić pustostany

Według danych Narodowego Spisu Powszechnego tylko w Warszawie jest aż 4,5 tysiąca pustostanów. W całej ...

Iluzja domu bez pozwolenia

Ile kosztuje budowa domu bez pozwolenia? Inwestorów czeka terapia szokowa Koszty zakupu materiałów budowlanych i ...

To był „czarny maj”

„Czarny maj” na rynku mieszkaniowym w Polsce. Analitycy piszą o gwałtownym spadku sprzedaży – To ...

Tanio już było

Warszawa (+1901 zł), Białystok (+1895 zł) i Szczecin (+1647 zł) zanotowały największe wzrosty rok do ...

Zapaść na rynku najmu

Mieszkania na wynajem znikają na pniu. Każdą ofertą zainteresowanych jest kilkunastu potencjalnych najemców – mówi ...