Ukraina

Centrum Handlowe w Rogoźnie

MBA Real Estate wybuduje wg projektu URBANO centrum handlowe o pow. 6.700 tys. m2 w Rogoźnie. Deweloperem projektu w Rogoźnie tuż przy dworcu kolejowym jest URBANO z Poznania. Dokumentację budowlaną oraz założenia do realizacji inwestycji opracowuje na zlecenie Urbano Inwestycje Sp. z o.o. firma Scalio z Kwilcza.
       Dla projektu  inwestycyjnego dewelopera została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla terenu o powierzchni 14.700 m.kw w Rogoźnie ( woj. wielkopolskie) przy ulicy Dworcowej. W ramach projektu powstanie zespół obiektów o powierzchni najmu ok. 6.7 tys. m2 uzupełniony dachem fotowoltaicznym. Projekt będzie realizowany w lokalizacji, gdzie operatorem spożywczym jest sieć Lidl.  Uzupełnieniem będzie parking dla 160 pojazdów wraz z ładowarkami dla samochodów elektrycznych.
       Przetarg na generalnego wykonawcę zostanie przeprowadzony w IV kw. br. MBA Real Estate z siedzibą w Warszawie przy ulicy Złotej 44 przygotowuje kolejne realizacje parków handlowych.
x

Zobasz także

Kulczyk sprzedaje A2

Sebastian Kulczyk chce sprzedać spółki zarządzające autostradą A2. Transakcja szacowana na 4 mld złotych Zdjęcie ...

Stare fundamenty CK Zamek

Podczas prac na ul. Święty Marcin znaleziono fundamenty pierwotnego ogrodzenia Zamku. „Są potężne” O znalezisku ...

Dla klimatu w mieście

Spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie ogłosiła przetarg, który wyłoni wykonawcę tej inwestycji wpisującej się w działania ...

„Tesco” pożegnało klientów

Tesco zakończyło działalność w Polsce. Żegna się z klientami. Sieć Tesco oficjalnie zakończyła w niedzielę ...

Nowy Strzeszyn z Quadro

Wybrano najlepszą realizację architektoniczną w mieście Nowy Strzeszyn | fot. Przemysław Turlej Do kogo trafiła ...