Ukraina

Galeria Malta pustoszeje

Sklep TK Maxx znajdujący się w Galerii Malta, zostanie zamknięty. Z najnowszych informacji wynika, że będzie działać jeszcze tylko kilka dni. Piętro sklepu już jest zamknięte – klienci mogą zrobić zakupy na parterze, ale oferta jest mocno ograniczona. 23 lutego TK Maxx otworzy się w CH Posnania.

Nie jest to jedyny punkt, który zamyka się w galerii. Do 29 stycznia czynna będzie Cukiernia Sowa. Jakiś czas temu zamknął się jedyny w obiekcie sklep spożywczy – Eurospar. W galerii wciąż można zrobić zakupy, ale liczba otwartych punktów jest coraz mniejsza – dziś działają tu m.in. Empik, Rossmann czy Pepco.

Gdy na początku roku pytaliśmy szefostwo galerii o to, czy przetrwa w obecnym kształcie po zamknięciu TK Maxx, zapewniano nas, że Galeria Malta „jest nie tylko miejscem, w którym można zrobić zakupy, ale także jakościowo spędzić czas, korzystając z oferty warsztatów, pokazów czy zajęć praktycznych dostępnych w ramach programu Happy Malta”.

Najbliższe tygodnie pokażą, czy są to ostatnie zamknięcia w galerii.

JJJJJJJJJJJJJJJJ

x

Zobasz także

„Trzymaj ciepło”

Dobiegła końca XIV edycja akcji bezpłatnych badań kamerą termowizyjną „Trzymaj ciepło”. W ramach akcji przebadano ...

Magiczny region na filmie

Powiat poznański to miejsce z którego wszyscy  jesteśmy dumni. Dumni z rozwoju jego siedemnastu gmin, ...

Pamiętaj o śniegu i soplach

Sezon jesienno-zimowy to okres występowania niekorzystnych warunków atmosferycznych, które mogą spowodować uszkodzenie obiektu budowlanego lub ...

Salon W. Kruka na sprzedaż

Przez 25 lat mieścił się tu słynny salon jubilerski Wojciecha Kruka, dziś obiekt stoi pusty. ...

Reklamowy ład przestrzenny

– Niezbędne jest stworzenie jasnych procedur, jak również należy określić zakres zaangażowania urzędników w interwencje ...