H. Clinton gościem MTP

Hilary Clinton będzie gościem specjalnym Impact’21, które odbędzie się pod koniec października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Impact’21 to prestiżowa konferencja gospodarczo-technologiczna, która odbywa się co roku z udziałem managerów największych światowych firm, polityków, ekspertów czy naukowców.

W tym roku, po dwóch edycjach w Warszawie, wydarzenie zostanie zorganizowane na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Dwudniowa konferencja zaplanowana jest na 27 i 28 października. Wydarzenie będzie miało charakter hybrydowy.

Na czterech scenach wystąpi ponad 400 mówców. Tematy podzielono na 16 bloków.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Hilary Clinton, była sekretarz stanu i senator stanu Nowy Jork, pierwsza dama Stanów Zjednoczonych oraz kandydatka na prezydenta USA w 2016 r. Polityk połączy się z Poznaniem zdalnie, ale jej słów będzie mogła wysłuchać jedynie publiczność zgromadzona na MTP.

Zadowolenia z przyjęcia przez Hilary Clinton zaproszenia nie kryje prezes Kobierski. Jak podkreśla, to dowód na to, że MTP jest ważnym miejscem spotkań polityki, biznesu i nauki.

Dyskusja z udziałem byłej sekretarz stanu odbędzie się 27 października o godzinie 11:00. Skupi się na globalnych trendach, w tym przede wszystkich tych związanych z zielonym ładem, cyfrową przyszłością czy transformacją energetyczną. Odniesie się także do rozwoju usług e-commerce i otwartej bankowości oraz tematyką women empowerment.

Konferencja Impact odbywa się regularnie od 2016 roku. Jest jednym z najważniejszych i największych wydarzeń gospodarczo-technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej.
Źrodło:codziennypoznan.p

x

Zobasz także

Dzień Powstania świętem

Narodowy Dzień Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego, mający upamiętniać zwycięski zryw Polaków przeciwko Niemcom z lat 1918-19, ...

Dożynki 2021 online

Nie udało się nam spotkać w 2020 roku, nie uda się także w 2021 – ...

Łazarz i Wilda płatne

Od 2 sierpnia na terenie Wildy i Łazarza postój będzie płatny na całym, nieobjętym dużymi ...

65 lat Czerwca 56

Wielkopolska odda cześć bohaterom Poznańskiego Czerwca 1956 roku. Mija 65 lat od wydarzeń Poznańskiego Czerwca ...

Spieszmy ratować pszczoły

Jeśli pszczoły wymrą, wymrze też ludzkość, to niestety naturalna, logiczna ciągłość zdarzeń. Żeby jednak pomóc ...