Od 2022 roku w Polsce zwiększy się liczba miast – jak wynika z decyzji Rady Ministrów, będzie ich dziesięć. W piątek opublikowane zostało rozporządzenie, na mocy którego niektóre miejscowości otrzymają status miasta. Wśród nowych miast znalazły się m.in. Kaczory – w gminie Kaczory, w powiecie pilskim, w województwie wielkopolskim
Poznańskie Nieruchomości portal informacyjny oferta deweloperska Poznań i inwestycje w mieście, mieszkania, działki, lokale
2007 - 2026