Na ulicy Marii Wicherkiewicz w Poznaniu trwa budowa przepustu na rowie melioracyjnym. Kierowcy mogą natknąć się na niewielkie utrudnienia. Inwestycja obejmuje roboty budowlane w zakresie budowy dróg (przepustu), rurociągów, gazociągów i kabli nadawczych. Dla kierowców przygotowano objazd. Prace budowlane powinny zakończyć się jeszcze przed świętami. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, opadów śniegu oraz ujemnych temperatur, remont ulicy Marii Wicherkiewicz jest kontynuowany. Inwestycja kosztuje nieco pond 380 tys. zł. Generalnym wykonawcą robót jest Budownictwo Drogowe Siedlecki , na zlecenie poznańskiego ZDM.
Obecnie na Podolanach trwa także remont ul. Strzeszyńskiej, gdzie ruch na razie odbywa się wahadłowo. BKK
Poznańskie Nieruchomości portal informacyjny oferta deweloperska Poznań i inwestycje w mieście, mieszkania, działki, lokale
2007 - 2026