Ukraina

Lodowisko na placu Wolności

Ruszyło Zimowe Miasteczko na placu Wolności w Poznaniu. Można już korzystać z części atrakcji.

Na Placu Wolności przygotowano nie tylko lodowisko, które czynne będzie od niedzieli, ale też liczne atrakcje – między innymi dla amatorów kulinarnych smakołyków i słodkości. Zimowe Miasteczko ruszyło w piątek, choć na oficjalne otwarcie jeszcze czekamy.

Aby nie nadwyrężać poznańskich portfeli, przygotowano wiele promocji: „Happy Poniedziałki” – bezpłatna godzina dla poznańskich dzieci (od 11.00 do 12.00), dodatkowo przez cały poniedziałek bilet normalny w cenie ulgowego (20 zł) a ulgowy w cenie 15 zł. „Studenckie czwartki” – w czwartki studenci bilet normalny nabywają w cenie ulgowego! A o 19.00 w każdy czwartek zapraszamy na ICEparty na lodzie” – informuje Anna Dorna, organizatorka.

Dodaje, że jest też specjalna oferta dla posiadaczy Karty Rodziny Dużej oraz dla seniorów powyżej 65 roku życia. Dla początkujących łyżwiarzy przewidziana jest oferta darmowych lekcji. Wystarczy przyjść w każdą środę o godzinie 19.00.

Od 8 stycznia ma ruszyć bogaty program kulturalny, wówczas planowane jest oficjalne otwarcie Zimowego Miasteczka, zwieńczone show na lodzie. Wszystkie atrakcje zapowiadane będą w mediach społecznościowych wydarzenia. Zimowe Miasteczko na placu Wolności pozostanie do 26 lutego. Oficjalne otwarcie zaplanowano na godzinę 18:00 w niedzielę.

x

Zobasz także

„Zakorkowane”miasto

Znamy wyniki najnowszego raportu przygotowanego przez firmę Inrix. Na czele rankingu najbardziej zakorkowanych miast na ...

Ruszy budowa Muzeum Powstania Wielkopolskiego

Tłumy poznaniaków zebranych na Dworcu Letnim ( d. Cesarskim) w Poznaniu) aby uczestniczyć w inscenizacji ...

Światła dla Ukrainy

Stolica Wielkopolski dołączyła do międzynarodowej akcji „Lights for Ukraine” – „Światła dla Ukrainy”. W najbliższą ...

Na MTP znowu Wigilia

Po dwóch latach przerwy Wigilia Caritas wraca na MTP. „Organizatorzy spodziewają się także uchodźców z ...

Rogale tylko z certyfikatami

Blisko 100 piekarni i cukierni z Poznania i Wielkopolski może wypiekać rogale świętomarcińskie. Tylu wytwórców posiada ...