Ukraina

Lodowisko na placu Wolności

Ruszyło Zimowe Miasteczko na placu Wolności w Poznaniu. Można już korzystać z części atrakcji.

Na Placu Wolności przygotowano nie tylko lodowisko, które czynne będzie od niedzieli, ale też liczne atrakcje – między innymi dla amatorów kulinarnych smakołyków i słodkości. Zimowe Miasteczko ruszyło w piątek, choć na oficjalne otwarcie jeszcze czekamy.

Aby nie nadwyrężać poznańskich portfeli, przygotowano wiele promocji: „Happy Poniedziałki” – bezpłatna godzina dla poznańskich dzieci (od 11.00 do 12.00), dodatkowo przez cały poniedziałek bilet normalny w cenie ulgowego (20 zł) a ulgowy w cenie 15 zł. „Studenckie czwartki” – w czwartki studenci bilet normalny nabywają w cenie ulgowego! A o 19.00 w każdy czwartek zapraszamy na ICEparty na lodzie” – informuje Anna Dorna, organizatorka.

Dodaje, że jest też specjalna oferta dla posiadaczy Karty Rodziny Dużej oraz dla seniorów powyżej 65 roku życia. Dla początkujących łyżwiarzy przewidziana jest oferta darmowych lekcji. Wystarczy przyjść w każdą środę o godzinie 19.00.

Od 8 stycznia ma ruszyć bogaty program kulturalny, wówczas planowane jest oficjalne otwarcie Zimowego Miasteczka, zwieńczone show na lodzie. Wszystkie atrakcje zapowiadane będą w mediach społecznościowych wydarzenia. Zimowe Miasteczko na placu Wolności pozostanie do 26 lutego. Oficjalne otwarcie zaplanowano na godzinę 18:00 w niedzielę.

x

Zobasz także

Z Pułaskiego na Głogowską 18

Nowym adresem jest ul. Głogowska 18.Po dwumiesięcznym poślizgu przeniesiono Biuro Strefy Płatnego Parkowania ZDM i ...

Nowy „bliźniak” to Changwon

 Do Rady Miasta trafił projekt uchwały w sprawie podpisania memorandum dotyczącego ustanowienia współpracy Miasta Poznania ...

Najlepiej w Poznaniu

Najlepsze miasta do życia w Polsce Business Insider przygotował ranking 16 wojewódzkich miast. Stolica Wielkopolski zajęła pierwsze ...

Tour de Pologne w Poznaniu

Już niebawem w Poznaniu zmierzą się najlepsi kolarze świata. Pierwszy etap 80. Tour de Pologne ...

Niebawem Węzeł Grunwaldzka

Inwestycja przy ul. Grunwaldzkiej, na granicy Poznania i Plewisk, jest już prawie ukończona. Do połowy ...