Ukraina

Małe metraże w Dopiewcu

Linea Deweloper konsekwentnie rozwija osiedle Leśna Polana w Dopiewcu w powiecie poznańskim. W najbliższym czasie

rozpoczną się prace nad nowym budynkiem „Logo”, w którym znajdą się głównie kawalerki i mieszkania 2-pokojowe.

Osiedle Leśna Polana jest rozbudowywane od kilkunastu lat. Powstają tutaj domy w zabudowie jednorodzinnej oraz mieszkania w zabudowie szeregowej i wielorodzinnej. W ostatnim czasie, w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynkowe, zdecydowano o tym, by przygotować kameralny budynek wielorodzinny nazwie „Logo”, w którym znajdzie się sporo mieszkań jedno- i dwupokojowych, o zróżnicowanym metrażu 33 – 57 m kw. Projekt budynku cechuje się nowoczesną architekturą. Według założeń wszystkie mieszkania mają być maksymalnie ustawne. Do lokali na parterze będą przynależeć zielone ogrody, a do tych na piętrze pierwszym i drugim – balkony lub tarasy. Dodatkowe udogodnienia to wiata rowerowa i wózkarnia. – Ta inwestycja stanowi uzupełnienie tego, co proponujemy naszym klientom. Otrzymywaliśmy zapytania o mieszkania kompaktowe, o nieco mniejszym metrażu – mówi Adam Wędrychowicz z firmy Linea. Jak zaznacza przedstawiciel dewelopera, wśród klientów nie brakuje także inwestorów. Zakup nieruchomości to nadal najlepszy sposób na ulokowanie nadwyżki kapitału, a osób chętnych na wynajem nie brakuje. Jeszcze latem ruszy budowa pierwszego „Logo”. Ze względu na duże zainteresowanie, deweloper planuje także kolejne budynki.

Mieszkania w nowym typie budynku „Logo” to nie jedyna inwestycja Linei. Na osiedlu Leśna Polana powstaje około 100 lokali rożnego typu, z czego większość stanowią dwupoziomowe domy w zabudowie szeregowej „Forma”. To zdecydowanie najpopularniejszy typ domu na osiedlu. W ramach jednego budynku „Forma” powstaną tylko cztery mieszkania o powierzchniach 70-75 metrów kwadratowych, co gwarantuje przyszłym mieszkańcom jeszcze większą swobodę. Do każdego domu przewidziano ogródek o powierzchniach od 47 do 183 m kw., a także miejsce postojowe. Ponadto budowane są mieszkania w zabudowie wielorodzinnej „Villa”, z ogródkami, tarasami lub balkonami.

Warto nadmienić, że deweloper Linea jest znany nie tylko z inwestycji Leśna Polana, ale także Osada Leśna w Dąbrówce, oddalonej od Dopiewca o 1,5 km. Inwestycje cieszą się zainteresowaniem na rynku nieruchomości, na co wpływa m.in. lokalizacja, tuż obok Lasu Zakrzewskiego. Z osiedli można w kilkanaście minut dojechać do Poznania autem, a także skorzystać z szynobusu. Gmina Dopiewo, gdzie znajduje się Dopiewiec i Dąbrówka, została włączona do projektu Poznańskiej Kolei Metropolitalnej. Dzięki temu w godzinach szczytu do dyspozycji mieszkańców jest jeszcze więcej połączeń kolejowych. Podróż z Dąbrówki do centrum Poznania tym środkiem transportu trwa 13 minut. Możliwy jest także dojazd autobusem.

x

Zobasz także

Agrobex buduje w Baranowie

Osiedle przy Marinie to najnowsza propozycja od Agrobexu. Projekt będzie realizowany przy ulicy Wypoczynkowej w ...

Osiedle Nowa Murowana

Murowana Goślina koło Poznania to nowa lokalizacja, w której chętnie zamieszkują Poznaniacy. Przy ulicy Tartacznej ...

Dom u zbiegu Mostowej i Woźnej

Pusta działka w centrum Poznania zostanie zabudowana. Dziś parkują tu auta. Budynek ma stanąć w ...

Budowa Śródki OdNowa 2

Mieszkania 2-pokojowe i kawalerki szybko znikają z oferty deweloperów, zwykle przed ukończeniem prac budowlanych. Grupa ...

Lepiko buduje w Skórzewie

Spółka Lepiko Developer przygotowała realizację zespołu obiektów wielorodzinnych w miejscowości Skórzewo koło Poznania.W ramach przedsięwzięcia ...