Fotografia wnętrz

Mieszkania przy Smardzewskiej

Poznańska dzielnica Grunwald cieszy się sporym zainteresowaniem deweloperów. Nie ma się jednak czemu dziwić. Dogodny dostęp do centrum, tereny zielone, nowoczesna architektura, zaplecze rekreacyjne to z pewnością argumenty przemawiające za zakupem mieszkania. Z kolejną inwestycja w tej części miasta ruszyła poznańska firma deweloperska Agrobex. Przy ulicy Smardzewskiej, w pobliżu Lasku Marcelińskiego powstanie wielorodzinny budynek składający się z dwóch brył – cztero i sześciokondygnacyjnej. Dla przyszłych lokatorów przygotowano 55 funkcjonalnych mieszkań (jedno, dwu i trzypokojowych z balkonami) o metrażu od około 35 m. kw. do 66 m. kw. Budynek zostanie wyposażony w windy, a w hali garażowej powstanie 55 miejsc postojowych. Lokale zostaną zrealizowane w deweloperskim standardzie wykończenia. Planowany termin oddania budynku do użytku to koniec lutego 2009.
Budynek przy ulicy Smardzewskiej to kolejna inwestycja Agrobexu na Grunwaldzie. Niedaleko między ulicą Ułańską, Wojskową i Grunwaldzką trwają prace przy realizacji osiedla o nazwie Ułańskie. Docelowo liczyć będzie 300 mieszkań oraz 50 apartamentów w starej zabudowie.

x

Zobasz także

Mimo pademi wciąż budujemy

W I połowie 2021 r oddano do użytkowania 105,6 tys. mieszkań tj. wzrost o 8,8 ...

Budują więcej, ale drożej

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w okresie od stycznia do lipca 2021 r. oddano do ...

Szalone ceny drewna

Polacy gorzko zapłaczą w meblowym, podczas remontu i budowy. Drewno nawet o 300 proc. droższe ...

Rekordowe półrocze budowlańców

Najnowsza publikacja danych sygnalnych GUS, prezentująca osiągnięcia budownictwa mieszkaniowego w czerwcu oraz w pierwszych sześciu ...

Mieszkania Plus wciąż pożądane

Polacy rzucili się na program Mieszkanie Plus. 600 wniosków na godzinę do jednej inwestycji. Program ...