Mimo stagnacji na rynku nieruchomości, realizowane przez Family House inwestycje cieszą się bardzo dużą popularnością. W bieżącej ofercie dewelopera pozostało już tylko kilka mieszkań i jeden dom. Na Osiedlu Leśnym w Czapurach w ramach III etapu powstaje 8 domów w zabudowie bliźniaczej, 10 domów szeregowych, 6 trzypokojowych mieszkań z tarasami, a także Willa Gwiazda z 8 mieszkaniami. Obecnie inwestor ma do dyspozycji tylko dwa mieszkania w Willi Gwiazda. Tak efektywną sprzedaż deweloper zawdzięcza lokalizacji inwestycji, projektowi budynków i przede wszystkim atrakcyjnej cenie. Oferowane ponad 50-metrowe mieszkanie z garażem można mieć już za 225 tys. brutto.
Czapury, graniczące z Wielkopolskim Parkiem Narodowym, Family House wykorzystało również do realizacji innej inwestycji. Mieszkania przy lesie to projekt 24 mieszkań w zabudowie szeregowej. W każdym z 12 segmentów znajdować się będą 2 mieszkania o metrażu od 68,43 do 73,13 m kw. Jeszcze tylko 5 rodzin ma szansę na zakup jednego z nich.
Ostatnich 7 wolnych lokali pozostało również w kameralnej i nowoczesnej kamienicy przy ul. Roboczej w Poznaniu. Na osoby, które preferują życie w mieście czekają mieszkania i apartamenty od 40 do 90 m kw. już od 4815 zł brutto za m kw. Pierwsi lokatorzy otrzymają klucze za kilka miesięcy.
Poznańskie Nieruchomości portal informacyjny oferta deweloperska Poznań i inwestycje w mieście, mieszkania, działki, lokale
2007 - 2026