Fotografia wnętrz

Osada Leśna w Dąbrówce

Inwestująca od kilku lat w Dąbrówce firma Linea przystąpiła do realizacji kolejnego etapu Osady Leśnej. Nowa zabudowa powstaje po przeciwnej stronie ul. Azaliowej. W Dąbrówce oddalonej o około 4 km od zachodnich granic Poznania Linea buduje domy i mieszkania w zabudowie szeregowej i atrialnej. Obecnie powstają tam budynki 3-kondygnacyjne z mieszkaniami od 38 do 80 m kw. Są też mieszkania duże do 118 m kw. w budynkach 2-kondygnacyjnych z ogródkami. Jest to tzw. zabudowa forte.
Forte to dwu, trzy lub czteropokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej. W jednym segmencie znajdują się cztery mieszkania. Lokal na parterze ma do wyłącznej dyspozycji ogród o powierzchni około 55 m kw.. W mieszkaniach na pierwszym i drugim piętrze przewidziane są tarasy lub balkony. Każde mieszkanie posiada pomieszczenie gospodarcze, miejsce parkingowe oraz odrębne ogrzewanie c.o. z piecem gazowym dwufunkcyjnym. Wykonane są elementy małej architektury, między innymi ogrodzenie murowane z elementami drewna, śmietnik, dojście do budynku.
Nieruchomości sprzedawane są w cenie około 5000 zł/m kw. Do odbioru będą w sierpniu 2008 r. BKK

x

Zobasz także

Mimo pademi wciąż budujemy

W I połowie 2021 r oddano do użytkowania 105,6 tys. mieszkań tj. wzrost o 8,8 ...

Budują więcej, ale drożej

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w okresie od stycznia do lipca 2021 r. oddano do ...

Szalone ceny drewna

Polacy gorzko zapłaczą w meblowym, podczas remontu i budowy. Drewno nawet o 300 proc. droższe ...

Rekordowe półrocze budowlańców

Najnowsza publikacja danych sygnalnych GUS, prezentująca osiągnięcia budownictwa mieszkaniowego w czerwcu oraz w pierwszych sześciu ...

Mieszkania Plus wciąż pożądane

Polacy rzucili się na program Mieszkanie Plus. 600 wniosków na godzinę do jednej inwestycji. Program ...