Ukraina

Partnerzy

   Portal budnet.pl jest tematycznym serwisem informacyjnym, skierowanym do szerokiego grona odbiorców i uczestników rynku budowlanego. Użytkownicy portalu, to zarówno ludzie związani z budownictwem zawodowo (kadra menedżerska, dyrektorzy, prezesi), jak i osoby budujące lub remontujące swoje domy bądź mieszkania. Staramy się budować innowacyjne możliwości transferu wiedzy pomiędzy środowiskiem naukowców i przedsiębiorców a rynkiem. Tworzymy również własną społeczność, pozwalającą użytkownikom wymieniać się swoimi doświadczeniami.
Według niezależnych statystyk, portal budnet.pl plasuje się w czołówce najpopularniejszych serwisów tematycznych w kategorii Budownictwo i Nieruchomości. Zapraszamy na www.budnet.pl.
Portal KRN.pl przyciąga każdego dnia tysiące czytelników. Wiadomości z rynku nieruchomości, artykuły pisane przez ekspertów, raporty tworzone przez doświadczonych analityków oraz bezpłatne porady prawne – zapewniają codzienną porcję świeżych informacji. Wielokrotnie nagradzany Biuletyn KRN.pl co tydzień dostarcza przegląd najważniejszych wydarzeń na rynku nieruchomości. Największym atutem portalu KRN.pl jest przede wszystkim pół miliona aktualnych ogłoszeń z rynku pierwotnego i wtórnego.
Spółka akcyjna Nowy Adres to doświadczony dostawca profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości. Narzędzia te możemy podzielić na pięć głównych grup: targi, konferencje, badania rynku, wydawnictwa branżowe oraz tematyczne portale internetowe. Wszystkie mają jeden i ten sam cel – dostarczać ich nabywcom wiedzy, kontaktów i informacji.
Flagowym produktem Nowego Adresu są Targi Mieszkań, organizowane w największych aglomeracjach Polski – Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu i Poznaniu.
Nowy Adres jest także twórcą największego projektu badawczego rynku mieszkaniowego w Polsce. Badania „Polski Rynek Mieszkaniowy – Popyt i preferencje nabywców” to najbardziej kompletne i miarodajne badania preferencji konsumenckich w sektorze nieruchomości dostępne na rynku.
*** Hotel Wierchomla SKI & SPA Resort, położony jest 12 km od Piwnicznej Zdrój. W turystycznej miejscowości Wierchomla Mała która usytuowana jest na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Ośrodek zbudowany został w sercu pięknej doliny, otoczonej ze wszystkich stron górami co gwarantuje cisze i doskonały wypoczynek.

*** Hotel Wierchomla SKI & SPA Resort, oferuje wygodne pokoje i apartamenty, basen, nowoczesne SPA, siłownię, restaurację, pub, dyskotekę, bilard, sale bankietowe i konferencyjne. Przy hotelu mieści się miejsce na ogniska i plac zabaw dla dzieci oraz bezpłatny parking,

Niedaleko są obiekty gastronomiczne, stacja narciarska, wyciąg krzesełkowy czynny latem i zimą, pole do gry w paintball i piękne szlaki turystyczne piesze i rowerowe. Do dyspozycji gości oddajemy park linowy ze ścianką wspinaczkową, korty tenisowe i wielofunkcyjne boisko. ZAPRASZAMY!

Portal nieruchomista.pl, jest własnością Poznańskiego Konsorcjum Agencji Nieruchomości REAL NET sp. z o.o. Firma istnieje na rynku od 1996 roku, a jej działalność związana jest z szeroko pojętym rynkiem nieruchomości. Spółka jako podmiot gospodarczy nie uczestniczy bezpośrednio w procesie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, lecz pełni rolę organizatora i administratora sieci wymiany ofert nieruchomista.pl – najstarszej i największej sieci wymiany ofert w Polsce. Aktywność firmy skupia się na kilku płaszczyznach:

  • organizowanie i administrowanie siecią na bazie autorskiego systemu informatycznego MLS2007,
  • prowadzenie portalu nieruchomista.pl , na którym prezentowane są oferty członków sieci,
  • wydawnictwo bezpłatnego wielkopolskiego informatora branżowego „Nieruchomości. Coś Ciekawego”,
  • działalność szkoleniowa,
  • organizacja corocznej ogólnopolskiej konferencji „Warsztaty z MLS-em”.

Więcej informacji o nas znajdą Państwo na stronie www.nieruchomista.pl

Tygodniowy serwis informacyjny „Polish Real Estate Market” ukazuje się od 1999 r. w języku polskim i angielskim. Poświęcony jest przede wszystkim powstającym w Polsce nieruchomościom komercyjnym. Znajdują się w nim również inne najważniejsze informacje związane z działalnością firm deweloperskich i budowlanych. Przesyłamy go do odbiorców pocztą elektroniczną raz w tygodniu – wersję polskojęzyczną w czwartek w godzinach południowych, a angielskojęzyczną w piątek. Każdy numer serwisu uzupełniony jest listą danych teleadresowych do firm i instytucji opisywanych w informacjach.
x

Zobasz także

Zasady korzystania z seriwsu

Dane osób pozyskane za pośrednictwem tej witryny nie będą sprzedawane ani udostępniane w żadnej formie ...