Ukraina

Piękny stadion w Szczecinie

Zakończono przebudowę Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera. Po raz pierwszy cztery nowe trybuny zostaną udostępnione kibicom 1 października podczas meczu, w którym Pogoń Szczecin zmierzy się z Lechią Gdańsk.

Przebudowa Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera objęła nie tylko rozbudowę obiektu. W ramach inwestycji powstało też Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży. Rozpoczęte w marcu 2019 roku prace nie przeszkodziły w rozgrywaniu meczów na głównej płycie boiska.

„Cieszę się, że udało się nie wyłączając możliwości grania, poszczególne elementy tego obiektu oddawać do użytkowania. To ogromny sukces, mimo pandemii, różnych trudności, udało się to w realnych kosztach zrealizować” – powiedział prezydent Szczecina Piotr Krzystek.

 

Stadion składa się z czterech trybun. Dotychczas posiadał trzy, jedna z nich została dobudowana podczas realizacji inwestycji, przez co obiekt ma charakter zamknięty.

Źródło:portalsamorzadowy.pl

 

x

Zobasz także

Kraków chce metro

Parlamentarny zespół ds. Krakowa i parlamentarny zespół ds. Małopolski zaczną pracować tak szybko, jak to ...

Farma słoneczna w Wałbrzychu

Takiej inwestycji jeszcze nie było. Wałbrzych buduje największą farmę fotowoltaiczną w regionie W Wałbrzychu, na ...

Wilki ante portas

Władze przygranicznej gminy Paczków ostrzegają swoich mieszkańców przed wilkami, które pojawiły się na polsko-czeskim pograniczu. ...

Centrum opieki w Koszalinie

Dwie kondygnacje, 47-łóżkowy oddział, nowe gabinety lekarskie oraz nowoczesna aparatura i sprzęt. W Specjalistycznym Zespole ...

Bydgoszcz miasto muzyki

Bydgoszcz, jako jedyne polskie miasto w tegorocznym naborze, dołączyła do Sieci Miast Kreatywnych UNESCO uzyskując ...