I dodał: – Mogę przeprosić za liderów tego projektu wówczas i pochylić czoła, i powiedzieć, że spróbujemy to jeszcze naprawić, ale nie kontynuujemy „Mieszkania plus”, bo ono się nie sprawdziło.
PiS odwołuje M+
Mieszkanie plus”. Budowa tysięcy mieszkań na wynajem z tanim czynszem to była jedna ze sztandarowych propozycji PiS. Potem jednak rząd tylko udawał, że zamierza dużo budować. A dzisiaj wycofuje się z tego projektu.
– „Mieszkanie plus” nie wypaliło – przyznał ostatnio Waldemar Buda, minister rozwoju i technologii, w rozmowie z Michałem Kolanką z „Rzeczpospolitej”.
Poznańskie Nieruchomości portal informacyjny oferta deweloperska Poznań i inwestycje w mieście, mieszkania, działki, lokale
2007 - 2026