Ukraina

Rodzinne Podolany

Podolany od pewnego czasu wzbogacają się o kolejną propozycję inwestycyjną od firmy SKY Investments. To ostatnia szansa, żeby zamieszkać przy ul. Heleny Rzepeckiej. Firma wprowadziła właśnie do przedsprzedaży ostatni etap projektu. Rodzinne Podolany jest inwestycją skierowaną głównie do rodzin, ale nie tylko.

Ostatni etap osiedla Rodzinne Podolany przy ulicy Heleny Rzepeckiej już w sprzedaży. Do dyspozycji zainteresowanych są domy 4-pokojowe o powierzchni 100 mkw. oraz mieszkania 2-poziomowe 76 – 79 mkw. Układ w domach jak i mieszkaniach jest podobny – salon z otwartą kuchnią na parterze oraz trzy pokoje na piętrze.

Jednocześnie trwa budowa dwóch ostatnich części osiedla kończących inwestycję, planowany termin finalizacji prac budowlanych przypada na czerwiec 2021 roku. Powstanie tutaj łącznie 71 lokali w zabudowie szeregowej. Deweloper zadba również o bezpośrednie otoczenie obiektów oraz zagospodarowanie terenów, by wspólnie stanowiły spójną całość. Na koniec inwestor wykona jeszcze nową infrastrukturę drogową na ulicy Heleny Rzepeckiej. Aktualnie w sprzedaży na całym osiedlu pozostały 34 domy i mieszkania.

Wybór przez inwestora spokojnej, urokliwej okolicy na poznańskich Podolanach zdecydowanie wpływa na potencjalnych kupców. Mieszkaniec Rodzinnych Podolan może najważniejsze sprawy załatwić w najbliższej okolicy. Zakupy, kluby fitness, a co najważniejsze placówki edukacyjne dla dzieci i młodzieży w różnym wieku znajdują się w pobliżu osiedla. Deweloper zwrócił również uwagę na atrakcyjność turystyczną lokalizacji, kilka minut drogi od kompleksu mieszkaniowego są Jeziora: Strzeszyńskie oraz Rusałka, gdzie rodziny mogą odpocząć w wolnych chwilach.
Autor: housemarket.pl

x

Zobasz także

Osiedle Nowa Murowana

Murowana Goślina koło Poznania to nowa lokalizacja, w której chętnie zamieszkują Poznaniacy. Przy ulicy Tartacznej ...

Dom u zbiegu Mostowej i Woźnej

Pusta działka w centrum Poznania zostanie zabudowana. Dziś parkują tu auta. Budynek ma stanąć w ...

Budowa Śródki OdNowa 2

Mieszkania 2-pokojowe i kawalerki szybko znikają z oferty deweloperów, zwykle przed ukończeniem prac budowlanych. Grupa ...

Lepiko buduje w Skórzewie

Spółka Lepiko Developer przygotowała realizację zespołu obiektów wielorodzinnych w miejscowości Skórzewo koło Poznania.W ramach przedsięwzięcia ...

Nickel zbuduje wieżowiec

Na Piątkowie w Poznaniu powstaje wieżowiec od Nickel Development. W nowej inwestycji ST_ART Piątkowo znajdą ...