Ukraina

Słoneczne Tarasy Dziwnówka

Firma Budnex rozpoczęła realizację ostatniego etapu Słonecznych Tarasów. Inwestycja powstaje w Dziwnówku w ramach kompleksu Porta Mare. W ostatnim budynku znajdzie się 67 apartamentów, które będą gotowe do odbioru w styczniu 2021 roku.

Nadmorska inwestycja Budnexu cieszy się sporym powodzeniem. W miesiąc od uruchomienia sprzedaży 20 proc. apartamentów znalazło już nowych właścicieli. – Choć dopiero rozpoczynamy realizacje inwestycji to już widać spore zainteresowanie ostatnim budynkiem – mówi Dorota Zentkowska z biura sprzedaży Budnex – Słoneczne Tarasy to inwestycja, która została bardzo dobrze przyjęta przez klientów. Łącznie powstanie tu tylko 205 apartamentów, a położenie kompleksu 300 m. od plaży sprawia że jest to miejsce idealne zarówno do zakupu apartamentu w celach inwestycyjnych jak i na własne potrzeby, by korzystać z uroków bałtyckich plaż – dodaje. W ostatnim etapie inwestycji znajdzie się 67 apartamentów o powierzchni od 25 do 55 mkw. Prócz najmniejszych metraży są jeszcze lokale dwu- i trzypokojowe z aneksem kuchennym. Każdy z apartamentów ma balkon, a te największe posiadają nawet dwa balkony, dzięki czemu zyskujemy sporą prywatną przestrzeń na świeżym powietrzu. Zainteresowani apartamentami nad Bałtykiem powinni wiedzieć, że nadmorskie lokum w Dziwnówku można nabyć już za 200 tys. zł.
Realizowany budynek będzie miał pięć kondygnacji i pięć klatek. W inwestycji znajdą się też cichobieżne windy, która będą obsługiwały również poziom hali garażowej. Prócz miejsc postojowych w hali deweloper zapewni także dodatkowe miejsca parkingowe na terenie osiedla, dostępne dla mieszkańców jak i ich gości.

To już ostatni budynek w ramach tej inwestycji. Słoneczne Tarasy stanowić będą cztery budynki, z których dwa są już ukończone. Całe inwestycja zostanie zrealizowana na koniec 2020 roku.
Jak podkreśla firma Budnex, klienci, którzy zdecydują się na przeznaczenie zakupionych apartamentów pod najem, mają możliwość podpisania umowy o kompleksową opiekę nad apartamentem i tym samym maksymalizację przychodów z najmu. Zajmie się tym spółka Porta Mare, która w imieniu klienta będzie zarządzała i opiekowała się powierzonym apartamentem.
Dziwnówek to nadmorska osada, która jest popularna wśród miłośników wypoczynku nad Bałtykiem. Jej położenie pomiędzy wodami Morza Bałtyckiego i zalewu Wrzosowskiego dodaje jej jeszcze więcej uroku. Jeżeli weźmiemy pod uwagę dogodne rozwiązania komunikacyjne jakie zapewnia przebiegająca kilkanaście kilometrów od Dziwnówka droga ekspresowa S3, szybko zrozumiemy że jest to idealne miejsce zarówno na weekendowe wypady jak i wczasy nad morzem.

x

Zobasz także

Nowy hotel w Mrzeżynie

Firma D&W Invest przygotowała realizację inwestycji w Mrzeżynie (woj. zachodniopomorskie). Pod przedsięwzięcie przeznaczono teren położony ...

Allcon Osiedle na klifie

Sąsiedztwo morza i zielonego parku, elegancka architektura, a przy tym komfort i kameralność. Tego mogą ...

Remont Amber Baltic

Rozpoczął się generalny remont kultowego, nadmorskiego hotelu. Już w kwietniu 2019 r. zaprezentuje on nowe ...

Nadbałtyckie kurorty

Do 2020 roku nad Bałtykiem liczba condohoteli i obiektów z apartamentami wypoczynkowymi wzrośnie o blisko ...

Gdzie pojedziemy zimą

W połowie grudnia ubiegłego roku, Kantar Polska przeprowadził na zlecenie Polskiej Organizacji Turystycznej badanie społeczne ...