Nowy Rok w Gminie Tarnowo Podgórne zaczynamy i wystrzałowo, i koncertowo.– wystrzalowo, bo:
1 stycznia zapraszam na dwa pokazy sztucznych ogni o 18.00 w Parku 700-lecia w Tarnowie Podgórnym i o 19.00 w Parku im. St. Kanikowskiego w Przeźmierowie. Pokazy organizowane są po raz dziesiąty i zawsze cieszą się dużą popularnością wśród mieszkańców. To dla nas okazja do wspólnego złożenia noworocznych życzeń.
– koncertowo, bo:
3 stycznia o 17.00, w hali sportowej przy ul. Nowej w Tarnowie Podgórnym odbędzie się Koncert Noworoczny. Obok tradycyjnie granych walców, polek i marszów, w repertuarze operetkowym wystąpi Grażyna Brodzińska. Towarzyszyć jej będzie Orkiestra Symfoniczna „Le Quattro Stagioni” pod dyrekcją Tadeusza Żmijewskiego. Wstęp na koncert jest wolny.
Około godziny 18.00 nastąpi losowanie nagrody w tzw. małym finale loterii „Zameldowani – Uprzywilejowani”, której celem jest zachęcanie do zameldowania się na terenie naszej Gminy. Do wygrania w „małym finale są telewizor, laptop i kamera. Nagrodą główną, która zostanie rozlosowana podczas Dni Gminy 29 maja 2010, jest samochód osobowy Peugeot (więcej o loterii – tutaj: http://www.poziom-wyzej.pl/index.php?&lng=pl&att_id=467&id=471&ssl_id=499).
Zapraszam zatem na noworoczne atrakcje do Gminy Tarnowo Podgórne.
Poznańskie Nieruchomości portal informacyjny oferta deweloperska Poznań i inwestycje w mieście, mieszkania, działki, lokale
2007 - 2026