Fotografia wnętrz

Triangulum na Naramowicach

Nowa oferta mieszkaniowa firmy Trust, specjalizującej się w budowaniu dużych mieszkań, to zaprojektowany w kształcie trójkąta budynek o nazwie Triangulum. Obiekt powstaje na dotychczasowym terenie inwestycyjnym firmy na os. Żurawiniec w Naramowicach (ul. Bolka). W czteropiętrowym budynku architekci z pracowni Ewy i Stanisława Sipińskich zaprojektowali 61 mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych o powierzchni od 52 do 99 m kw. Na parterze znajdą się 4 lokale usługowe, zaś w podziemiu zespół garaży. Budynek podzielono na 3 klatki schodowe, a w każdej z nich znajdzie się winda.
Ściany kondygnacji nadziemnych wykonane będą z bloczków silikatowych oraz betonu komórkowego, ocieplone styropianem i pokryte cienkowarstwowym tynkiem szlachetnym. Inwestor przewiduje zamontowanie okien z PCV. Mieszkania sprzedawane są niemal całkowicie wykończone z wyjątkiem podłóg. Klient może jednak zrezygnować z innych elementów wykończenia, na przykład armatury kuchennej i łazienkowej; wówczas następuje rozliczenie kosztów rezygnacji. Wejścia do budynku wykonane będą z profili aluminiowych.
Dojazd do obiektu prowadzi z ul. Bolka poprzez wewnętrzną drogę do miejsc parkingowych i garaży. Triangulum ma od strony południowej wcięcie tworzące wewnętrzny dziedziniec. Wzdłuż granicy nieruchomości zaplanowano nasadzenie drzew, zaś od strony północnej zaprojektowano zielony taras ażurowy przykrywający wjazd do garażu. Wokół znajdzie się również nisko rosnąca zieleń.
Cenę zakupu mieszkań skalkulowano na 5400-5800 zł/m kw. brutto. Do tego należy doliczyć koszt działki po 298 zł od metra kwadratowego mieszkania, którą to należność płaci się z chwilą zawarcia aktu notarialnego. Do każdego mieszkania można dokupić garaż po 3000 zł/m kw. netto (plus 22 % VAT).
Sprzedaż mieszkań w tej lokalizacji już się rozpoczęła. Termin oddania inwestycji zaplanowano na sierpień 2008 r.

x

Zobasz także

Mimo pademi wciąż budujemy

W I połowie 2021 r oddano do użytkowania 105,6 tys. mieszkań tj. wzrost o 8,8 ...

Budują więcej, ale drożej

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w okresie od stycznia do lipca 2021 r. oddano do ...

Szalone ceny drewna

Polacy gorzko zapłaczą w meblowym, podczas remontu i budowy. Drewno nawet o 300 proc. droższe ...

Rekordowe półrocze budowlańców

Najnowsza publikacja danych sygnalnych GUS, prezentująca osiągnięcia budownictwa mieszkaniowego w czerwcu oraz w pierwszych sześciu ...

Mieszkania Plus wciąż pożądane

Polacy rzucili się na program Mieszkanie Plus. 600 wniosków na godzinę do jednej inwestycji. Program ...