Fotografia wnętrz

Willa Warta w prestiżowej lokalizacji

Do sprzedaży trafiły kolejne obiekty mieszkaniowe zlokalizowane nad Wartą. Firma UWI Inwestycje przygotowała zespół czterech kameralnych willi miejskich usytuowanych w centrum miasta, przy Drodze Dębińskiej w pobliżu nadwarciańskiego klina zieleni. Willa Warta to zespół niewielkich budynków mieszkaniowych o ciekawej architekturze i planowanym wysokim standardzie wykonania, zaprojektowany przez Pawła Hałaburdzina i Witolda Oleszaka z pracowni UWI. Nad Wartą stanie 45 mieszkań średniej wielkości o powierzchni od 46 do 91 m kw. dwu-, trzy- i czteropokojowych. W 2-pietrowych budynkach z poddaszem znajdzie się od 8 do 13 mieszkań. Trzy mieszkania będą miały antresole. – Są to mieszkania, które dają pole do popisu dla architektów, dla ludzi z wyobraźnią – deklaruje Daria Maćkowiak, dyrektor sprzedaży UWI.
Mieszkania będą klimatyzowane. Przy każdym lokalu znajdą się przestronne balkony i tarasy o powierzchni 60-70 m kw. Budynki wykonane będą w technologii tradycyjnej, opartej o materiały ceramiczne. Inwestor przewiduje zastosowanie najwyższej jakości materiałów wykończeniowych. W elewacjach zaprojektowano duże powierzchnie przeszklone, zaś dach pokryje szlachetna blacha tytanowo-cynkowa. W mieszkaniach znajdą się antywłamaniowe drzwi wejściowe oraz drewniane okna z roletami zewnętrznymi. Każdy budynek wyposażony będzie w windę, instalację wideofonową z szyfrem i internet.
Pod terenem znajdzie się wspólny podziemny garaż z podgrzewanym podjazdem. Posesja będzie ogrodzona i monitorowana. Lokalizacja łączy ze sobą ustronność miejsca w otoczeniu zieleni, w pobliżu terenów spacerowych i sportowych z bliskością centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się obiekty AWF, duży ogród jordanowski i Młodzieżowy Dom Kultury oraz park na Łęgach Dębińskich.
Mieszkania sprzedawane będą w pakiecie wraz z miejscem garażowym i piwnicą. Cena metra kwadratowego lokalu z pakietem rozpoczyna się od 8.100 zł netto. Inwestor przewiduje wykończenie budynków do końca 2008 r.

x

Zobasz także

Mimo pademi wciąż budujemy

W I połowie 2021 r oddano do użytkowania 105,6 tys. mieszkań tj. wzrost o 8,8 ...

Budują więcej, ale drożej

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w okresie od stycznia do lipca 2021 r. oddano do ...

Szalone ceny drewna

Polacy gorzko zapłaczą w meblowym, podczas remontu i budowy. Drewno nawet o 300 proc. droższe ...

Rekordowe półrocze budowlańców

Najnowsza publikacja danych sygnalnych GUS, prezentująca osiągnięcia budownictwa mieszkaniowego w czerwcu oraz w pierwszych sześciu ...

Mieszkania Plus wciąż pożądane

Polacy rzucili się na program Mieszkanie Plus. 600 wniosków na godzinę do jednej inwestycji. Program ...