Winogrady i Palacza

PPB Ataner nowe oferty inwestycyjne przygotowuje na drugą połowę 2007 r. Znajdą się one na Winogradach oraz przy ul. Palacza. W rejonie ul. Naramowickiej i Serbskiej przewiduje się budowę drugiego etapu osiedla na Winogradach. Będzie ono usytuowane w sąsiedztwie parku Gagarina. W zespole mieszkaniowym znajdzie się około 250 mieszkań posiadających od 1 do 4 pokoi i powierzchni od 30 do 85 m kw. W parterze jak zwykle znajdą się lokale usługowe, zaś w podziemiu parking dla samochodów osobowych.
Druga inwestycja zlokalizowana jest na narożniku ulic Palacza i Rymarzewskiej na Grunwaldzie. Tu z kolei przygotowywanych jest 150 mieszkań, liczne lokale usługowe i także podziemny parking. Struktura mieszkań ma być podobna jak w poprzedniej lokalizacji.
Ataner swoje domy buduje z czerwonej cegły wprowadzając również znaczną ilość powierzchni przeszklonych. Mieszkania oddawane są w standardzie do indywidualnego wykończenia. Sprzedaż nowych mieszkań rozpocząć ma się około połowy roku. Deweloper nie podaje jeszcze przewidywanych cen lokali. Więcej informacji podamy w terminie późniejszym.

x

Zobasz także

Rusza Kawka Bis

Komisja Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej pozytywnie zaopiniowała projekt uchwały w sprawie zasad i trybu ...

Lokale komunalne przy Opolskiej

Jeszcze w tym roku klucze do pierwszych 163 mieszkań komunalnych przy ul. Opolskiej trafią do ...

Mimo pademi wciąż budujemy

W I połowie 2021 r oddano do użytkowania 105,6 tys. mieszkań tj. wzrost o 8,8 ...

Budują więcej, ale drożej

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w okresie od stycznia do lipca 2021 r. oddano do ...

Szalone ceny drewna

Polacy gorzko zapłaczą w meblowym, podczas remontu i budowy. Drewno nawet o 300 proc. droższe ...