Ukraina

Zamieszkaj po królewsku na Śmiałego

UWI Inwestycje SA wkrótce zacznie realizację swojego najnowszego projektu wielorodzinnego Piątkowo-Śmiałego. Pierwsze klucze do mieszkań mają trafić do właścicieli na koniec 2014 roku. Poznańskie Piątkowo od lat niezmiennie cieszy się ogromnym zainteresowaniem poszukujących własnego M w Poznaniu. Piątkowo-Śmiałego to projekt przygotowany przez znanego poznańskiego architektka i urbanistę prof. Mariana Fikusa. Zaprojektowana inwestycja z wjazdem od ul. Księcia Mieszka I nawiązuje do sąsiadującej zabudowy postmodernistycznej. Składać się będzie z dwóch budynków wielorodzinnych 4-6-kondygnacyjnych, posadowionych na wspólnej hali garażowej. Znajdą się w niej zarówno miejsca postojowe jak i pomieszczenia piwniczne. Wszystkie klatki schodowe wyposażone są w windy, które obsługiwać będą również poziom podziemnej hali garażowej.
W ofercie Piątkowo-Śmiałego znajdzie się duży wybór mieszkań o powierzchniach od 26 do 130 m kw. Lokale posiadają jasne kuchnie, każde z mieszkań ma taras lub balkon, a w przypadku mieszkań na parterze przylegający do lokalu ogródek. Lokale oferowane przez dewelopera dostępne będą w cenie od 5820 zł brutto za m kw. Ponadto inwestor zapewnia pełną infrastrukturę osiedla, a także starannie zagospodarowane otoczenie budynków z placem zabaw oraz zielenią.
Dobre skomunikowanie inwestycji z centrum zapewnia bliskość PST. Infrastrukturę niezbędną do życia w miejskiej przestrzeni stanowią pobliskie sklepy, w tym galerie handlowe Plaza i Pestka. Niedalekie sąsiedztwo kompleksu mieszkaniowego stanowią tereny zielone Rezerwatów Żurawiniec i Morasko.
To nie jedyna piątkowska lokalizacja UWI Inwestycje. Deweloper posiada w swej ofercie również lokale w kompleksie mieszkaniowym Batory II, który zostanie oddany do użytku w grudniu tego roku.

x

Zobasz także

Portal Cen Mieszkań

Ceny transakcyjne mieszkań i domów jednorodzinnych zostaną udostępnione w Portalu Cen Mieszkań, przepisy w tej ...

15.000 lokali z FMdR

Budowa 15 tys. lokali z Funduszu Mieszkań dla Rozwoju będzie zrealizowana do końca – poinformowała ...

Nowe klasy energetyczne

Ministerstwo Rozwoju i Technologii zakłada, że system podziału budynków na klasy energetyczne wejdzie w życie ...

Ubywa nam pustostanów

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych od kilku lat skutecznie walczy z problemem pustostanów w Poznaniu. Rok ...

Tylko jeden lokal rocznie

Plany rządzących dotyczące wprowadzenia dodatkowych regulacji mających na celu ograniczenie hurtowego zakupu mieszkań budzą spore ...