Poznański Aquanet informuje, że 5 stycznia 2012 roku (czwartek), po godz. 21:00 nastąpi przekierowanie już na stałe ruchu samochodowego z drogi tymczasowej na nowo wyasfaltowaną jezdnię Jana Pawła II, na odcinku od ul. Berdychowo do ul. Kórnickiej. W odblokowanej drodze tymczasowej rozpoczną się w II połowie stycznia 2012 r. prace polegające na odtworzeniu chodnika i trasy rowerowej.
Pozostałe prace związane z odtworzeniem nawierzchni na całej długości ul. Jana Pawła II realizowane są wspólnie z ZDM i zależą od warunków atmosferycznych, gdyż asfalt wykorzystany do odbudowy nawierzchni wymaga utrzymania odpowiedniego reżimu technologicznego (temperatura w nocy powyżej 5ºC). Prace drogowe będą więc kontynuowane, dopóki pozwoli na to pogoda. Z tego powodu – jak informuje Aquanet – minimalizowanie istniejących utrudnień drogowych na ul. Jana Pawła II będzie odbywało się sukcesywnie i może potrwać nawet do kwietnia 2012 roku.
Poznańskie Nieruchomości portal informacyjny oferta deweloperska Poznań i inwestycje w mieście, mieszkania, działki, lokale
2007 - 2026