Ukraina

Kolorowe pożegnanie lata

Lato, choć jeszcze nie powiedziało ostatniego słowa, pożegnaliśmy podczas pikniku rodzinnego w sobotę 26 sierpnia 2023 r. na terenach rekreacyjnych osiedla Zielone Wzgórza. Od godziny 15.00 trwały animacje i konkursy dla dzieci. Eksplozja emocji i barw nastąpiła podczas tzw. święta kolorów, kiedy zaopatrzeni w specjalne proszki uczestnicy wyrzucili je w powietrze w jednym momencie. Barwne chmury w powietrzu, kolorowe twarze i ubrania to wielka gratka dla miłośników niebanalnych zdjęć, dlatego z aparatami i telefonami w tej bitwie na proszki wszyscy bawili się chętnie i z ogromną radością. Widowisko uzupełniły dźwięki muzyki.

Po tak intensywnych emocjach puls imprezy tylko przyspieszał. Na scenie pojawiły się grupy taneczne Studia Wysiłku Artystycznego Effort i Szkoły Tańca Moniki Pyś. W pokazach zobaczyliśmy letnie, egzotyczne gatunki tańców w  wykonaniu nieziemsko zmysłowych tancerek. Gratką dla miłośników gitarowych, akustycznych brzmień był koncert Gabriela Fleszara, który zagrał covery i swoje kompozycje, z najbardziej znanym hitem „Kroplą deszczu”. DJ Przemo przygotował z kolei muzyczne dźwięki w klimatach dyskotekowo klubowych, które zdecydowanie spodobały się uczestnikom zabawy tanecznej. Wśród innych atrakcji „Pożegnania lata” były pokazy pierwszej pomocy, dmuchańce, strefa kulinarna, malowanie twarzy, warkoczyki, bańki mydlane, wata cukrowa i popcorn.

Na imprezę zaprosili: Burmistrz Miasta i Gminy Murowana Goślina, Miejsko Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji i Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zielone Wzgórza”. 

Tekst: Bartłomiej Stefański

x

Zobasz także

Centrum Demokracji i Integracji

Otwieramy Centrum Demokracji i Integracji Obywatelskiej w Tarnowie Podgórnym Najpierw zdjęte zostały banery otaczające plac ...

Nowa przychodnia w Gruszczynie

2 listopada 2023 r. zostało otwarte nowe Centrum Medyczne MEDIK w Gruszczynie, przy ulicy Swarzędzkiej 23 ...

Dla kogo „Filar” i „Talent”

Jak co roku w ostatnim kwartale zapraszamy mieszkańców Gminy Dopiewo, a także firmy, organizacje, instytucje ...

Czerwonak pomaga jeżom

Z okazji Dnia Jeża,który przypada już 10 listopada, zapraszamy do udziału w akcji edukacyjnej: „JEŻ ...

Wybory od kulis

Od lat gmina Czerwonak zaskakuje nietypową dekoracją lokalu wyborczego nie inaczej jest dziś. Większość lokali ...