Medalowa szatnia w Biedrusku

„Szatnia na medal – remont szatni przy hali sportowej dla Zespołu Szkół w Biedrusku” to zadanie realizowane przez Gminę Suchy Las w ramach autorskiego projektu Samorządu Województwa Wielkopolskiego pn. „Szatnia na medal”. Umowę w sprawie dofinansowania, wartego ponad 73 tys. zł projektu, kwotą blisko 37 tys. podpisał 19 października 2020 roku Marszałek Marek Woźniak.

W ramach realizacji zadania gmina wyposaży oraz wyremontuje szatnie chłopców i dziewcząt. Dodajmy, że Suchy Las po raz drugi korzysta ze środków przeznaczonych na realizację programu szatniowego. W ramach edycji przedsięwzięcia z roku 2019 Samorząd Województwa Wielkopolskiego kwotą 99 200 zł dofinansował realizację zadania „Modernizacja szatni w Szkole Podstawowej w Chludowie i w Suchym Lesie”.
W ramach bieżącej, trzeciej edycji Programu „Szatnia na Medal” Samorząd Województwa Wielkopolskiego przekaże czterem jednostkom samorządu terytorialnego 277 tys. zł.

x

Zobasz także

Świetlica w Sowinkach jak nowa

Rozpoczęły się prace I etapu modernizacji świetlicy wiejskiej w Sowinkach. Inwestycja obejmuje rozbudowę, przebudowę i ...

Konkurs Drzewo Roku

Jeżeli w Twojej okolicy znajduje się drzewo, z którym wiąże się jakaś ciekawa historia lub ...

SAPO w „nowym” dworcu

Nowa siedziba znalazła swoje miejsce SAPO w zabytkowej części budynku dworca w Czerwonaku. Zakończyła się ...

Zapomniane muzea i nie tylko

Gdyby zapytać mieszkańców Wielkopolski o muzea wokół Poznania, z pewnością wymieniliby „wielką czwórkę”: pałac w ...

Odnowią Dom Włodarza

Marek Woźniak, Marszałek Województwa Wielkopolskiego podpisał dziś z Małgorzatą Machalską, Burmistrzem Lubonia umowę na dofinansowanie ...