Medalowa szatnia w Biedrusku

„Szatnia na medal – remont szatni przy hali sportowej dla Zespołu Szkół w Biedrusku” to zadanie realizowane przez Gminę Suchy Las w ramach autorskiego projektu Samorządu Województwa Wielkopolskiego pn. „Szatnia na medal”. Umowę w sprawie dofinansowania, wartego ponad 73 tys. zł projektu, kwotą blisko 37 tys. podpisał 19 października 2020 roku Marszałek Marek Woźniak.

W ramach realizacji zadania gmina wyposaży oraz wyremontuje szatnie chłopców i dziewcząt. Dodajmy, że Suchy Las po raz drugi korzysta ze środków przeznaczonych na realizację programu szatniowego. W ramach edycji przedsięwzięcia z roku 2019 Samorząd Województwa Wielkopolskiego kwotą 99 200 zł dofinansował realizację zadania „Modernizacja szatni w Szkole Podstawowej w Chludowie i w Suchym Lesie”.
W ramach bieżącej, trzeciej edycji Programu „Szatnia na Medal” Samorząd Województwa Wielkopolskiego przekaże czterem jednostkom samorządu terytorialnego 277 tys. zł.

x

Zobasz także

Czynszówki w Pobiedziskach

We wtorek, 9 marca, pobiedziscy radni wyrazili zgodę na przystąpienie Gminy Pobiedziska do spółki pod ...

Trzy ulice w Zalasewie

Rozstrzygnięty został przetarg na inwestycję pod nazwą „Budowa ul. Rivoliego, ul. Mokrej i ul. Agrestowej ...

Posadźmy razem las

W sobotę, 20 marca 2021 w godzinach od 9:00 do 12:00, odbędzie się kolejna akcja ...

Chrońmy nasze dziedzictwo

Chrońmy archeologiczne dziedzictwo regionu! W lasach Wielkopolski skrywają się najcenniejsze zabytki archeologiczne. Wśród nich znajdują ...

Z. Górny p.o. wójta Dopiewa

Zbyszko Górny został wyznaczony 19 stycznia 2020 r. przez Premiera do pełnienia funkcji Wójta Gminy ...