Fotografia wnętrz

Mieszkanie w letniej cenie

Pod koniec lata, gdy wielu korzysta z ostatnich promieni słońca, poszukujący mieszkań liczyć mogą na ciekawe oferty promocyjne. Do 23 września, czyli do końca astronomicznego lata wszyscy, którzy chcieliby zamieszkać w Kamienicy Wildeckiej mogą kupić mieszkanie w programie Lato bez VAT. Zrealizowany przez spółkę Monday Development budynek zlokalizowany jest u zbiegu ulic Przemysłowej i Chwiałkowskiego, nieopodal Rynku Wildeckiego.
– Ta inwestycja jest doskonałą propozycją dla osób ceniących wyrafinowany miejski styl. Kamienica Wildecka stanowi niezwykłe połączenie elegancji z nowymi tendencjami architektonicznymi – mówi Iwona Chmielewska z Monday Development S.A.Specjalnie na okres letni przygotowaliśmy wyjątkową ofertę Lato bez VAT, w ramach której klient nie płaci podatku od towarów i usług. Promocja obowiązuje do końca astronomicznego lata.
W inwestycji deweloper oferuje mieszkania w stanie deweloperskim, bądź na życzenie klienta wykańczane są pod klucz.
W kamienicy zaprojektowano 38 mieszkań o powierzchni od 29 do 60 m kw., w większości z balkonami. Budynek posiada podziemną halę garażową i windę. Cechą wyróżniającą Kamienicę Wildecką na tle otaczającej zabudowy są duże przeszklenia. Dodatkowo mieszkania na ostatniej kondygnacji są dobrze doświetlone dzięki lukarnom i oknom połaciowym. W ramach promocyjnej oferty dostępnych jest jeszcze czternaście lokali.

Klasyczna bryła kamienicy doskonale wpisuje się w sąsiednią zabudowę dzielnicy. Uwagę przyciągają architektoniczne detale elewacji, które w połączeniu z tradycyjnymi materiałami takimi jak cegła czy stal, nadają obiektowi oryginalny i intrygujący wygląd. Poza ciekawą architekturą, atutem inwestycji Monday Development jest również dogodna lokalizacja. Realizowane obecnie zintegrowane centrum komunikacyjne Poznań City Centre oddalone jest zaledwie o kilkanaście minut drogi pieszo. Kamienica położona jest również ok. 10 minut spacerem do popularnego Starego Browaru.
Poznańska Wilda jeszcze do niedawna kojarzona była z przewagą zabudowy przemysłowej. Dziś dzięki nowym inwestycjom deweloperskim, a także swej doskonałej lokalizacji względem centrum, przeżywa swoisty renesans. Jedną z inwestycji, która wpisała się w historyczną zabudowę dzielnicy jest właśnie Kamienica Wildecka.

x

Zobasz także

Osiedle Nowa Murowana

Murowana Goślina koło Poznania to nowa lokalizacja, w której chętnie zamieszkują Poznaniacy. Przy ulicy Tartacznej ...

Dom u zbiegu Mostowej i Woźnej

Pusta działka w centrum Poznania zostanie zabudowana. Dziś parkują tu auta. Budynek ma stanąć w ...

Budowa Śródki OdNowa 2

Mieszkania 2-pokojowe i kawalerki szybko znikają z oferty deweloperów, zwykle przed ukończeniem prac budowlanych. Grupa ...

Lepiko buduje w Skórzewie

Spółka Lepiko Developer przygotowała realizację zespołu obiektów wielorodzinnych w miejscowości Skórzewo koło Poznania.W ramach przedsięwzięcia ...

Nickel zbuduje wieżowiec

Na Piątkowie w Poznaniu powstaje wieżowiec od Nickel Development. W nowej inwestycji ST_ART Piątkowo znajdą ...