Od 9 do 26 czerwca mieszkania nawet 20.000 zł taniej!

Czas przed wakacjami to doskonały moment dla osób, które myślą o zakupie mieszkania. Ciekawą ofertę prezentuje spółka Family House, która przygotowała specjalną promocję cenową na realizowane inwestycje. Od 9 do 26 czerwca mieszkania na osiedlu Leśnym w Czapurach można zakupić w ofercie pozwalającej zaoszczędzić nawet 20.000 zł, które można wykorzystać na przykład na urządzenie mieszkania.
W ofercie są między innymi mieszkania 3-pokojowe o powierzchni 50 m kw. dostępne już od 162.000 zł netto, natomiast 4-pokojowe mieszkania z ogrodem zakupić będzie można już od 222.000 zł netto.
Jednocześnie każdy kto zdecyduje się na rezerwacje mieszkania w KORALIKU przy ul. Czeremchowej w Poznaniu miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej otrzyma gratis. Dodatkowo dla gotówkowych klientów przy wpłacie 90 proc. wartości mieszkania Family House przygotowało rabat w wysokości 10.000 zł na urządzenie mieszkania.
Co ważne, inwestycja spółki zlokalizowana w Poznaniu spełnia wymogi rządowego programu Mieszkanie dla Młodych, bowiem cena metra kwadratowego rozpoczyna się już od 3680 zł netto. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku os. Leśnego IV etap III w Czapurach, gdzie ceny za metr kwadratowy rozpoczynają się już od 2500 zł netto.

x

Zobasz także

Osiedle Nowa Murowana

Murowana Goślina koło Poznania to nowa lokalizacja, w której chętnie zamieszkują Poznaniacy. Przy ulicy Tartacznej ...

Dom u zbiegu Mostowej i Woźnej

Pusta działka w centrum Poznania zostanie zabudowana. Dziś parkują tu auta. Budynek ma stanąć w ...

Budowa Śródki OdNowa 2

Mieszkania 2-pokojowe i kawalerki szybko znikają z oferty deweloperów, zwykle przed ukończeniem prac budowlanych. Grupa ...

Lepiko buduje w Skórzewie

Spółka Lepiko Developer przygotowała realizację zespołu obiektów wielorodzinnych w miejscowości Skórzewo koło Poznania.W ramach przedsięwzięcia ...

Nickel zbuduje wieżowiec

Na Piątkowie w Poznaniu powstaje wieżowiec od Nickel Development. W nowej inwestycji ST_ART Piątkowo znajdą ...